Home » Banky

GE Money Bank

GE Money BankGE Money bank je banka, kterou má v podvědomí jistě každý občan. Jedná se o jeden z největších českých peněžních ústavů. GE Money bank není specializovaná. Je univerzální bankou, která poskytuje své služby na mnoha pobočkách po celé České republice. Její působnost rychle roste a klientela roste každým dnem. Mezi své klienty řadí jak občany, tak malé a střední firmy. Její velkou výhodou a také takovým lákadlem je jedno z předních postavení na celém světě.

GE Money bank se ale může pyšnit spousta novinkami, které přinesla na český trh. Jako první tak představila například: plnohodnotný elektronický výpis z účtu, konsolidaci půjček, refinancování hypoték, odměňování klientů penězi za používání platebních karet a mnoho dalších. Angažovala se také ve vybavení bankovní sítě čipovou technologií. Její každoroční tradicí se stala také „medaile“ v soutěži Zlatá koruna. Ta oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. GE Money bank se tak stala dlouhodobě jedničkou mezi všemi finančními produkty na celém českém trhu.

GE Money bank se v roce 2008 stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Svým štědrým skutkem tak napomohla už v letních olympijských hrách v Pekingu. Partnerství GE Money bank bylo dohodnuto také na zimních olympijských hrách ve Vancouveru v roce 2010 a dále také na londýnské letní olympijské hry v roce 2012.

GE Money bank je opravdu univerzální bankou na trhu. Zprostředkovává klientům mnoho různých druhů účtu. Od běžných účtů, přes studentské, až po dětské účty. Nabízí také internet banku, banku v mobilu nebo telefon bank. U GE Money bank si také můžete založit spořící účty, které jsou mnohem bezpečnější, než účty běžné, slouží ale většinou k uschování větších částek.

V oblasti spoření nabízí GE Money bank účty jako například spořící účet Gold, spořící účet Optimal, spořící účet Genius II nebo účet pravidelného spoření. Svým klientům mohou zajistit také penzijní připojištění, životní pojištění, stavební spoření nebo životní pojištění Garance Plus.

GE Money bank také zprostředkovává různé půjčky. Expres půjčky, konsolidace půjček nebo flexikredit (kontokorent). Jedná se o půjčky, které dosahují různých částek. Kontokorent je pak limit peněžní částky, kterou si určí majitel konta. Kontokorent Vám tak povolí přečerpat Váš běžný účet a sáhnout tak na rezervy, které si sami zvolíte.

One Comment

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový podnikový erp software vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový systém Vema!

Bojíte se zažádat si o půjčku online? Nebankovní půjčky online bez registru a recenzemi od uživatelů.
Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská firma OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.