Články v kategorii: Hypotéky

Home » Hypotéky

Kupte si novou nemovitost s pomocí nejvýhodnější hypotéky na našem trhu

Určitě už jste se setkali s webovými stránkami, kde najdete různé druhy obuvi, šperků, kosmetiky, hraček, doplňků stravy… a vy si na každých můžete vybrat ten nejvhodnější a také nejvýhodnější produkt.
Stejně tak můžete navštívit i internetové stránky nabízející nejlepší hypotéky. Můžete si na nich vybrat financování nákupu nové nemovitosti, ať už jde o pozemek, dům, byt nebo jiný typ. Díky nabídce …

Češi chtějí bydlet v novém. V červnu si vzali rekordní počet hypoték

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Přestože hypotéky začaly téměř po půldruhém roce mírně zdražovat, padl v červnu rekord. Češi si na bydlení půjčili skoro 20 miliard korun. Víme, o jaký typ bydlení je největší zájem.
První hypoteční úvěr dostali čeští zájemci o bydlení v roce 1995 a právě tento rok dosud držel prvenství v počtu odklepnutých půjček. Po letošním červnu je ale …

Jak funguje nebankovní hypotéka?

Na nákup nového bydlení či rekonstrukci si Češi půjčují stále častěji. V měsíci červnu 2015 dokonce dosáhl objem půjček na bydlení 72,8% z celkového objemu úvěrů, které byly poskytnuty domácnostem.
Pokud si plánujete vzít hypotéku, je třeba vše důkladně zvážit a vybrat takovou, která bude odpovídat vašim finančním možnostem. Velmi populární začaly být nebankovní hypotéky, a to především díky mnohem přívětivějším …

Jaké druhy hypotéky vám nabízí Hypoteční banka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sjednání hypotéky je pro každého z vás zásadním životním krokem. Před tím, než ji uzavřete, dobře se rozmyslete, jaký bankovní ústav zvolíte a také, jaká hypotéka pro vás bude nejvýhodnější. Jednu z nejkomplexnějších nabídek v tomto ohledu přináší Hypoteční banka.

Potřebujete hypotéku? Nebo jenom uspořádat rodinný rozpočet?

Pokud vám přesně nevychází rozpočet domácnosti, nebo jste se rozhodli půjčit si z jiných důvodů, například koupit si byt nebo postavit dům, na rekonstrukci apod., můžete si půjčit potřebné chybějící peníze. Důležité hlavně je si správně vybrat, protože tento druh půjčky silně ovlivní váš finanční rozpočet na mnoho let.
Jak si správně vybrat hypotéku?
Především si musíte zjistit všechny informace, které potřebujete …

Nebankovní hypotéka a její výhody i nevýhody

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lidé v životě usilují o dvě základní jistoty. První jistotou v lidském životě je práce. Práci lidé potřebují k finančnímu zabezpečení základních životních potřeb. Druhou jistotou, o kterou lidé usilují, představuje vlastní bydlení. V moderní společnosti není jednoduché získat ani jednou z těchto dvou základních jistot.
Získat uspokojivou práci je přece jen snadnější, než si pořídit vlastní …

Hypotéka bez registru

Chcete – li si při dnešních cenách pořídit nový dům či byt, je to záležitost skoro nemožná. Bez hypotéky si bydlení nepořídíte. Finance na pořízení vlastního bydlení trápí zejména mladé lidi, kteří shání peníze pro svou založenou rodinu a často nevědí, kam se mají obrátit o radu a pomoc. Někteří mladí lidé jsou bez práce a nemohou tak doložit bance …

Vyřešte financování dovolené, studií, bydlení… díky americké hypotéce

Jen málo z nás má možnost koupit si např. nový automobil nebo nemovitost jen tak, hned a za své peníze, nebo s využitím finančních prostředků od někoho blízkého. Bez nutnosti vyřízení bankovní nebo nebankovní půjčky to u většiny populace nejde. Hledáte-li možnosti, jak získat sumu, kterou potřebujete, nabízí se americká hypotéka.
Co je to americká hypotéka od ACEMA Credit
Nebankovní americká hypotéka ACEMA Credit …

Oddlužení

Oddlužení je v současné době téměř fenomén. Skoro celý svět je zadlužený a lidé si půjčují peníze na jakoukoli běžnou životní situaci. Není se, ale čemu divit. Dnes nabízí své služby nespočetně mnoho institucí. Ať už se jedná o instituce bankovní nebo nebankovní.
Nabídky těchto institucí máte na každém rohu. Můžete tak vybírat z mnoha různých služeb a využít tak půjčku …

Jak si půjčit

V dnešní době číhají rizika na každém rohu a při půjčce u banky či jiné finanční instituce tomu není jinak. Půjčování peněz se stalo běžnou věcí. Ať už proto, že finanční nároky jsou stále vyšší a platy nějak extrémně nerostou. Banka nám může pomoci v obzvlášť krizové situaci. Jsou zde ale také společnosti, které nemusí přemýšlet pro Vaše dobro. Proto …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Využíváte i vy spolehlivý CRM systém eWay-CRM? Sledujte aktuality a novinky, jež vám přináší CRM blog tohoto skvělého programu.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový podnikový erp software vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový systém Vema!

Bojíte se zažádat si o půjčku online? Nebankovní půjčky online bez registru a recenzemi od uživatelů.
Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská firma OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.