Články v kategorii: Hypotéky

Home » Hypotéky

Výkup nemovitosti – jeho výhody i úskalí

Zvažujete-li prodej nemovitosti a tlačí vás čas, dluhy, exekuce a další povinnosti či nepříjemné události, je jasné, že je na místě popřemýšlet o výkupu nemovitosti. Stejně tak, pokud již máte vyhlídnutou jinou nemovitost a reálně uvažujete o její koupi. Ano, doba je uspěchaná a každý si raději zvolí svižnější tempo. Pokud ale s prodejem nemovitosti nikterak nespěcháte, je ve většině případů …

Bydlení je životní investicí. Kde na něj vzít peníze?

Investice do bytu nebo domu patří pro většinu lidí k těm nejvyšším za celý jejich život. Vždyť mnozí se kvůli bydlení zadluží na dlouhá desetiletí. Není na tom nic nenormálního, bydlet potřebujeme všichni, málokdo má přitom v mládí našetřené miliony, za něž by si mohl bydlení pořídit.
Snahou každého člověka je pořídit bydlení co nejlevněji. Jenže i ty nejnižší částky se …

Realizace dřevostavby: S důrazem na maximální úsporu času i peněz

 
Uvažujete aktuálně o novém bydlení? Pak už jste zcela jistě řešili dilema mezi klasickým zděným domkem a dřevostavbou. Na realizaci samotného záměru chce ušetřit úplně každý a této zásadní otázce se nevyhneme. My se v následujících řádcích zaměříme na dřevostavby. Právě ony jsou totiž schopny přinést vysokou úsporu finančních prostředků.
Expresní realizace
Stavba standardního zděného domu většinou trvá minimálně jeden rok, a …

Fenomén bydlení „ve vlastním“

Trendem posledních několika let je bydlení pěkně ve vlastním, a to i přestože ceny nemovitostí neustále rostou. Jde o opravdový český fenomén, kterým překvapujeme nejednoho cizince. V západních zemích je trend totiž zcela opačný. 80 % Čechů již žije ve vlastní nemovitosti a většina těch, co se zrovna nachází ve fázi hledání nového bydlení, chce byt či dům také do osobního …

Kupte si novou nemovitost s pomocí nejvýhodnější hypotéky na našem trhu

Určitě už jste se setkali s webovými stránkami, kde najdete různé druhy obuvi, šperků, kosmetiky, hraček, doplňků stravy… a vy si na každých můžete vybrat ten nejvhodnější a také nejvýhodnější produkt.
Stejně tak můžete navštívit i internetové stránky nabízející nejlepší hypotéky. Můžete si na nich vybrat financování nákupu nové nemovitosti, ať už jde o pozemek, dům, byt nebo jiný typ. Díky nabídce …

Češi chtějí bydlet v novém. V červnu si vzali rekordní počet hypoték

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Přestože hypotéky začaly téměř po půldruhém roce mírně zdražovat, padl v červnu rekord. Češi si na bydlení půjčili skoro 20 miliard korun. Víme, o jaký typ bydlení je největší zájem.
První hypoteční úvěr dostali čeští zájemci o bydlení v roce 1995 a právě tento rok dosud držel prvenství v počtu odklepnutých půjček. Po letošním červnu je ale …

Jak funguje nebankovní hypotéka?

Na nákup nového bydlení či rekonstrukci si Češi půjčují stále častěji. V měsíci červnu 2015 dokonce dosáhl objem půjček na bydlení 72,8% z celkového objemu úvěrů, které byly poskytnuty domácnostem.
Pokud si plánujete vzít hypotéku, je třeba vše důkladně zvážit a vybrat takovou, která bude odpovídat vašim finančním možnostem. Velmi populární začaly být nebankovní hypotéky, a to především díky mnohem přívětivějším …

Jaké druhy hypotéky vám nabízí Hypoteční banka?

Sjednání hypotéky je pro každého z vás zásadním životním krokem. Před tím, než ji uzavřete, dobře se rozmyslete, jaký bankovní ústav zvolíte a také, jaká hypotéka pro vás bude nejvýhodnější. Jednu z nejkomplexnějších nabídek v tomto ohledu přináší Hypoteční banka.

Potřebujete hypotéku? Nebo jenom uspořádat rodinný rozpočet?

Pokud vám přesně nevychází rozpočet domácnosti, nebo jste se rozhodli půjčit si z jiných důvodů, například koupit si byt nebo postavit dům, na rekonstrukci apod., můžete si půjčit potřebné chybějící peníze. Důležité hlavně je si správně vybrat, protože tento druh půjčky silně ovlivní váš finanční rozpočet na mnoho let.
Jak si správně vybrat hypotéku?
Především si musíte zjistit všechny informace, které potřebujete …

Nebankovní hypotéka a její výhody i nevýhody

Lidé v životě usilují o dvě základní jistoty. První jistotou v lidském životě je práce. Práci lidé potřebují k finančnímu zabezpečení základních životních potřeb. Druhou jistotou, o kterou lidé usilují, představuje vlastní bydlení. V moderní společnosti není jednoduché získat ani jednou z těchto dvou základních jistot.
Získat uspokojivou práci je přece jen snadnější, než si pořídit vlastní bydlení. Právě práci potřebujeme …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

Pořiďte si výhodně nové sídlo firmy Olomouc v moderním business centru Holická.

Rychlá nebankovní půjčka vám pomůže v případě nenadálé situace.

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste využívat profesionální CRM zdarma? Doporučujeme vyzkoušet český systém eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový informační systém pro malé firmy vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská společnost OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.