Články v kategorii: Pojištění

Home » Pojištění

MBA v pojišťovnictví: čemu pomáhá získání tohoto titulu?

Pojišťovnictví je multidisciplinární obor, který spojuje právo a ekonomii spolu s expertizou v některé hospodářské či technické oblasti, která je vždy do jisté míry specifická. Je logické, že ty největší pojišťovny s velkým podílem na trhu a vysokými zisky zaměstnávají fundované a zkušené odborníky často i ve více oborech. Pro právníky je rozšíření obzoru o ekonomický a finanční pohled ideální volbou, a pro …

Návod: Jak postupovat při nákupu ojetého auta

 
Nejraději byste se už dívali na auto a proháněli se po silnicích a místo toho sedíte u internetu? Děláte dobře, nikdo vás tak jednoduše nenapálí. Připravili jsme pro vás malý seznam, jak nenaletět podvodným prodejcům. Jdeme na to.
 
Důkladně auto prohlédněte
Znáte to. Auta na prodej jsou vždycky pečlivě naleštěná a není příliš těžké se do nich na první pohled zamilovat. Ale …

Ochrana především! ERGO pojišťovna inovuje produkt majetkového pojištění

Výraznou modernizací prochází produkt ERGO pojišťovny v oblasti majetkového pojištění s názvem Bezpečný domov. Mění se některé limity pojistného plnění a přidávají se další nové možnosti. ERGO se tak snaží ještě více zaměřit na ochranu a bezpečí, které patří mezi důležité lidské potřeby.

Vichřice, povodně, extrémní sucho či vliv dalších přírodních jevů jsou v poslední době nevyzpytatelné. Inovací majetkového pojištění …

Neodpovědnost vás v cizině může stát miliony. Pojistěte se

Cestovní pojištění vás nechrání jen před nečekanou nemocí nebo úrazem v zahraničí. Kromě pojištění léčebných výloh je jeho součástí i pojištění odpovědnosti.
Při nákupu cestovního pojištění patří tento produkt většinou k nadstandardu, který si k základnímu balíčku musíte dokoupit. To se rozhodně vyplatí, stejně tak byste neměli šetřit ani na výši pojistného krytí – ačkoliv si kvůli tomu zřejmě pár desítek korun připlatíte. Krytí …

Nepodceňujte pojištění své domácnosti!

Vlastníte dům, byt, chatu či garáž? V tom případě nenechte nic náhodě a zabezpečte si majetek v případě, že nastanou nepříznivé události, které mohou způsobit velké škody na vašem majetku. Přečtěte si, jak snížit rizika a případné výdaje.
Co patří do pojistných událostí?
Bohužel v životě mohou nastat nenadálé situace, které poničí váš majetek a vzniknou vysoké výdaje na odstranění škod. Náklady při těchto …

Co se stane, když nezaplatím zdravotní pojištění

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zdravotní pojištění za vás odvádí zaměstnavatel, pokud jste zaměstnanec, stát, pokud jste na úřadu práce, na mateřské dovolené, nebo máte dítě do 7 let v péči, nebo pokud jste v invalidním, nebo starobním důchodu. V ostatních případech si musíte platit zdravotní pojištění sami.
Firmy a drobní podnikatelé, nebo nezaměstnaní, kteří nejsou vedeni na úřadu práce, musejí …

Cestovní pojištění v kostce. Jak vybrat to správné?

Sjednat si cestovní pojištění před odjezdem na dovolenou není v současné době nic složitého. Nabídka pojištění je široká, takže si lze vybírat – ať už podle ceny, krytí nebo podle rozsahu případného pojistného plnění.
Většina pojišťoven nabízí na svých internetových stránkách kalkulačku, pomocí níž si můžete cenu cestovního pojištění spočítat online. Stejně tak si tu lze rovnou pročíst pojistnou smlouvu a zjistit, …

Jaké pojištění se vyplatí mít sjednané?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pojišťovny nabízí rozmanité druhy pojistek, ne všechny jsou ale potřebné a výhodné. Přinášíme vám proto seznam top druhů pojistek, které se určitě vyplatí mít a popíšeme si i způsob, jak pokaždé sjednat pojištění levně a přitom výhodně.

Konec trápení s povinnými školeními

Školení zaměstnanců pro vás už nemusí být jen obtížný úkol. Díky online kurzům se vaši zaměstnanci seznámí s požárními předpisy a pravidly bezpečnosti a ochrany zdraví při práci bez vaší pomoci a v čase, který jim vyhovuje nejlépe.
Tempo kurzů si mohou určit sami a součástí kurzu je navíc závěrečný test, kterým prokáží osvojené znalosti. Samotné školení není jen povinností ze zákona. Pro …

Povinné ručení pro podnikatele a firmy – pro které se rozhodnout?

I firemní automobil potřebuje povinné ručení, ale které si vybrat? Rozhodnutí by nemělo vyplývat jen z ceny povinného ručení, přeci i drahé pojištění se často tváří, jako dobré a v závěru je tomu úplně jinak. Proto se dívejte stejně jako u sjednání povinného ručení běžného, osobního, automobilu na body, které jsou v povinném ručení zahrnuty.

Povinné ručení pro podnikatele, ano či ne?
Pokud jste firma, …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Využíváte i vy spolehlivý CRM systém eWay-CRM? Sledujte aktuality a novinky, jež vám přináší CRM blog tohoto skvělého programu.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový podnikový erp software vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový systém Vema!

Bojíte se zažádat si o půjčku online? Nebankovní půjčky online bez registru a recenzemi od uživatelů.
Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská firma OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.