Články se štítkem: půjčky

Home » půjčky

Půjčené peníze od souseda či šéfa? I to je možné

Poslední dobou je velkým hitem půjčování mezi lidmi, a tak je možné, že peníze, které doma máte jen díky půjčce, jsou od vašeho souseda, ale klidně i od šéfa či člověka, kterého jste nikdy neviděli.
Jak půjčka mezi lidmi funguje?
Princip půjčování peněz mezi lidmi je úplně jednoduchý. Lidé, kteří mají peníze navíc a rádi by je nějak zhodnotili, je poskytnou těm, …

Nebankovní půjčky prověřených společností

Vyznejte se v nebankovním sektoru. Poznejte, jaké úvěry patří k oblíbeným, a zjistěte, co od nich můžete očekávat. Zaměřte se na nejschvalovanější půjčky na internetu, s nimiž uspokojíte své peněžní potřeby a zároveň se nevystavujete jakémukoliv riziku dluhové pasti či zákeřným obchodním podmínkám.

Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky jsou určeny pro každého, kdo potřebuje rychle získat peníze. A na rozdíl od ostatních nebankovních krátkodobých úvěrů se jedná o produkt, kdy Vám jsou peníze poskytnuty přímo do ruky, klidně u Vás doma.

Půjčky

Podíváme se na půjčky všeobecně, jako třeba na co je dobré si půjčit, a na co je to v podstatě už opravdu zbytečné. Pár příkladů, třeba když potřebujeme rekonstrukci domu či bytu. Na to je dobré si půjčit peníze a dobře si vybrat společnost, od které si peníze půjčíte.
Také je dobré promyslet, jaký úvěr zvolit v případě rekonstrukce budeme počítat s tím, že …

Nebankovní půjčky bez registru a Solusu

Nebankovní půjčky bez registru a Solusu

V moderní době se snad v každé bance propírají registry dlužníků, pokud si požádáte klidně i o sebemenší půjčku. Vyžadují to i některé nebankovní společnosti, které si takto chtějí ověřit bonitu svých potenciálních klientů. Že ve výsledku nemusíte dostat úvěr vůbec nikde, pokud v těchto registrech náhodou figuruje Vaše jméno?

Půjčky od nebankovních společností

Někteří lidé, když slyší pojem nebankovní půjčky, tak mají hrůzu v očích, protože v tom hned vidí něco špatného. Avšak pro mnoho lidí to znamená vysvobození, protože zatímco jim půjčku banka zamítne, tak zde jí bez problémů dostane.

Finance v bezpečí a výhodné služby? STAČÍ HLEDAT!

GE Money Bank

Každý měsíc se nám objevuje výplata na našem osobním účtu. Zaměstnavatel nám již peníze v hotovosti nevyplatí a tak nám vlastně naše osobní finance spravují bankovní instituce. Ne každá to s námi myslí tak dobře a leckdy za poplatky a bankovní produkty platíme zbytečné poplatky. Běžné účty jsou tak zbytečně drahé, platíme poplatky za kreditní karty a půjčky jsou velmi nevýhodné. Jak …

Pozor na příliš „výhodné“ půjčky!

Pozor na příliš „výhodné“ půjčky!
Také patříte mezi ty, kteří řeší nedostatek peněz? A řešíte tento problém pravidelně, anebo jen občas? Zkuste se zamyslet, proč tomu tak je … Každému se může čas od času stát, že mu dojdou peníze, včetně jeho finančních zásob. Pokud ovšem k tomuto dojde, není to spíše signálem, že se svými financemi nehospodaříte příliš dobře? „Výhodné“ půjčky, …

Krátkodobé půjčky

půjčky euro

Krátkodobé půjčky

Půjčky s krátkou dobou splatnosti jsou v poslední době stále oblíbenější a to hlavně mezi klienty, kterým chybí peníze před výplatou. Mají totiž oproti bankovním úvěrům mnoho výhod a pouze jednu hlavní nevýhodu, kterou jsou o něco vyšší poplatky. V našem článku se dozvíte, kde můžete krátkodobé půjčky sehnat snadno a co nejlevněji.
Krátkodobé půjčky si můžete vybírat podle několika parametrů. Jednak podle …

Jak si půjčit

V dnešní době číhají rizika na každém rohu a při půjčce u banky či jiné finanční instituce tomu není jinak. Půjčování peněz se stalo běžnou věcí. Ať už proto, že finanční nároky jsou stále vyšší a platy nějak extrémně nerostou. Banka nám může pomoci v obzvlášť krizové situaci. Jsou zde ale také společnosti, které nemusí přemýšlet pro Vaše dobro. Proto …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový podnikový erp software vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový systém Vema!

Bojíte se zažádat si o půjčku online? Nebankovní půjčky online bez registru a recenzemi od uživatelů.
Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská firma OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.