Home » Banky

FIO banka

fio-bankaBojíte se investovat do cenných papírů? Nechcete výt podvedeni a okradeni? Pak zamiřte do banky, která je přímo na tyto investice zaměřená! Začněte spolupracovat s FIO bankou. Navíc za běžné poskytování bankovních služeb nebudete muset nic platit. A to se v dnešní době opravdu vyplatí.

Oblíbený nováček na trhu – Fio banka a.s. pokračuje v úspěšné sedmnáctileté historii Finanční skupiny Fio. Nemá žádné zahraniční kořeny, je čistě česká. Vlastníci jsou čeští majitelé a své služby poskytuje na téměř sedmdesáti pobočkách v celé České republice. Pro řešení osobních či firemních financí nabízí poskytování tradičních a běžných bankovních služeb a hlavně zprostředkovává obchody s cennými papíry.

Pokud se zaměříme na tradiční bankovní služby, Fio banka nabízí zřízení běžných, spořících nebo termínovaných účtů. Dále poskytuje úvěry, funguje i v provádění platebních styků a běžně vydává platební karty. Stanete-li se klientem Fio banky, čeká na Vás spolupráce s bankou bez poplatků za standardní služby a individuální přístup při úvěrování menších a středních podniků.

Významnější činností Fio banky jsou však investice. Zaměřuje se především na drobnou klientelu a proto je největším českým obchodníkem v tomto oboru. Na český trh se zapsala jako dominanta v obchodování s akciemi přes internet. Stala se tak významným akcionářem a jedním z nejdůležitějších členů Burzy cenných papírů Praha. Má rovněž podíl na zprostředkování obchodů českých klientů na amerických akciových trzích nebo v Německu.

Fio banka vlastní společnost RM–SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s. Tato burza je významná pro obchodování s akciemi nejvlivnějších českých i zahraničních společností. Její vznik se datuje do roku 1993 a až v roce 2008 se teprve stala standardním burzovním trhem zaměřeným na drobné a střední investory.

Fio banka se pyšní i dvěma oceněními. V roce 2011 se stala Nejdynamičtější bankou roku a získal druhé místo v kategorii Účet roku. Nebojte se proto investovat. Fio banka Vám zaručí kvalitu a poctivost.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

Pořiďte si výhodně nové sídlo firmy Brno v moderním business centru IBC Příkop nebo Mlýnská.

Rychlá nebankovní půjčka vám pomůže v případě nenadálé situace.

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste využívat profesionální CRM zdarma? Doporučujeme vyzkoušet český systém eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový informační systém vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý fakturační program na míru vaší společnosti.
Poradenská společnost OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.