30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: registr dlužníků

Home » registr dlužníků

Využijte registr dlužníků a zjistěte, s kým máte tu čest

Chystáte se prodat nemovitost a už máte zájemce? Ozval se vám někdo na inzerát, v němž nabízíte automobil? Našli jste nové nájemníky a přemýšlíte, jestli budou poctivě platit? Bojíte se, zda vám klient uhradí celou zakázku? Ve všech těchto situacích se hodí prostudovat registr dlužníků.
Registr dlužníků vede a spravuje Exekutorská komora ČR. Dostat se k němu ovšem není vůbec obtížné. …

Několik zajímavostí o registru dlužníků

Sousloví registr dlužníků je pro mnohé z nás poměrně známé, a to především z toho důvodu, že je skloňován v souvislosti s půjčkami. Mnohé jsou totiž nabízeny bez registru. Co vlastně tento pojem znamená? Jedná se o jakýsi seznam osob, které mají doposud nesplacené závazky vůči jiným osobám, případně společnostem. Dostat se sem není nijak příjemné, zato velmi jednoduché. Stačí …

Dlužník, který není dlužníkem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Někdy je opravdu problém vyjít s penězi a někteří lidé tento problém řeší opravdu hojně, a tak se často stává, že mají i několik půjček najednou. Avšak to může být někdy problémem, protože když máte jednu půjčku, tak už jste zapsáni do registru dlužníků a nikdo další vám nepůjčí.
Dloužím, ale v rejstříku nejsem
Lidé, kteří mají finanční problémy, mívají …

Půjčky bez registrů aneb Má registr dlužníku stále smysl?

Jsou lidé, kteří mají již jednu půjčku, ale finance jim stále nestačí a potřebovali by si ještě půjčit. Problém je v tom, že veškeré banky nahlížejí do registru dlužníků, a když tam najdou jméno dané osoby, tak další půjčku mnohdy nedovolí.
K čemu slouží registr dlužníků?
Registr dlužníků je seznam, na kterém jsou vypsány všechny osoby, které si kdy vzali půjčku a …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.