30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Banky

Home » Banky

Dluhová past – jak z ní ven?

Dluhová past je velkým strašákem mnoha lidí. Přiznejme si, že finanční gramotnost lidí není bohužel v České republice příliš velká. Zkrátka se na ni ve školách tak trochu zapomíná. Co ale dělat, když už jste v dluhové pasti nebo víte, že se do ní řítíte? Pomoci mohou odborníci nebo různé společnosti specializující se na oddlužení klientů.
Co je to dluhová past
Dluhová past, někdy …

Spolehlivý odhad ceny nemovitosti vám zajistí spokojenost při jejím prodeji

Odhad nemovitostí si necháváme dělat z mnoha důvodů. U někoho probíhá dědické řízení, které zahrnuje nemovitost, u jiného došlo k rozvodu manželství, jiný chce dům koupit, prodat nebo třeba začít pronajímat byt. A ať už jde o odhad ceny bytu nebo jiný, jeho cena se značně liší právě podle toho, z jakého důvodu je prováděn.
Více cen u jedné nemovitosti
I když budete nemovitost prodávat či …

Kontokorent: Okamžitá rezerva po ruce, když je potřeba

Pojištění domácnosti, auta a kupón na dopravu v jednom měsíci? To už může slušně zahýbat s rozpočtem. Ať se vám sešlo více důležitých plateb najednou nebo jste si zkrátka nutně museli pár dní před výplatou koupit vstupenky na koncert oblíbené kapely, můžete si krátkodobě pomoci kontokorentem.
Z využívání kontokorentu nemusíte mít obavy. Když ho budete využívat v krátkých časových obdobích a v následujícím měsíci ho bez …

Nejlepší studentský účet: Víte, kde si ho založit?

Chcete si založit studentský účet, ale nevíte kde? Podívejte se na přehled v následujícím článku a vyberte si ten nejlepší pro vás! 
Co to je studentský účet?
 
Studentský účet je speciální forma běžného účtu. Jeho hlavní výhody spočívají:
 

v nižších nebo nulových poplatcích za běžné bankovní služby,
ve výhodnějším úročení i kontokorentech,
dostupnějších půjčkách,
různých slevách,
finančních bonusech.

 
Vyberte si nejlepší studentský účet přesně pro vás
 
Pokud se neorientujete …

Revolut recenze představí bankovní účet patřící budoucnosti

Mít bankovní účet, který lze spravovat přes mobilní aplikaci a nepodstupovat zbytečně složité administrativní kolečko v klasické bance? Jistě, Revolut je službou, která skvěle zapadá do koncepce 21. století, nabízí efektivní spojení se světem a vynikající přehled. Všechny výdaje budete mít plně pod kontrolou, žádné starosti, nutnost osobního jednání na pobočkách nebo dlouhé telefonáty. Takové věci totiž patří už minulosti, kromě …

Potřebujete peníze hned? Zkuste nebankovní hypotéku!

Každá velká životní šance přichází většinou ve chvíli, kdy ji nikdo neočekává. A zpravidla ji doprovází takzvaný zákon schválnosti. Tím může být i momentální nedostatek finančních prostředků. Nenechte kvůli takové maličkosti šanci prchnout.
Chyťte příležitost za pačesy
Víte, co je ještě horší, nežli pověstní malí mužíci na zahradě? Promarněná životní šance. Stačí si jen představit situaci, kdy se například na aukci objeví …

Půjčit si peníze je jednodušší, než kdykoliv dříve

Chcete si konečně splnit své sny ohledně nového auta nebo rodinného domu? Máte hromadu přání, která si však bohužel nemůžete finančně dovolit? Řešením je americká hypotéka, která vám dokáže zafinancovat vše, co si jen přejete.
Úvěr, kterého se nemusíte bát
Půjčit si peníze je v dnešní moderní době jednodušší, než tomu bylo kdykoliv dřív. Pokud si totiž chcete půjčit, máte hned několik možností, …

Zaujala vás americká hypotéka?

Dostali jste se do finančních potíží, ze kterých nevíte, jak ven? Využijte možnosti, které vám poskytují nebankovní společnosti a půjčte si od nich tolik financí, kolik jen potřebujete. Stačí se zaručit svou nemovitostí a peníze jsou vaše.
Registr nebude hrát žádnou roli
Měli jste v předchozích pár letech nějaké potíže se splácením svých pohledávek, ať už vaší vinou či nepřízní osudu? Dost pravděpodobně …

Výkup bytů za hotové, nejrychlejší cesta k oddlužení

Také zažíváte nepříjemné chvíle na konci měsíce, když musíte uhradit všechny předepsané platby? Energie jsou tou nejmenší položkou. Vás trápí splátky úvěrů, které jste si před lety sjednali. Bohužel sužují rodinný rozpočet natolik, že musíte situaci rychle vyřešit. Od dluhů vám pomůže výkup bytů za hotové.

Problémy se splácením běžných půjček
Sjednali jste si půjčku na nový nábytek a na zařízení kuchyně. …

Pražská mincovna nabízí nevšední exponát – repliku svatováclavské koruny

K symbolům české státnosti patří bezpochyby i svatováclavská koruna. Tento klenot z doby pozdního středověku je po většinu času bezpečně uschován před zraky lidí v tzv. korunní komoře v katedrále svatého Víta v Praze. Je to pochopitelně škoda, protože se jedná o mistrovské zlatnické dílo. A přesto ho můžete zahlédnout – věrná kopie svatováclavské koruny je k vidění v Pražské …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.