30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: hypoteční úvěr

Home » hypoteční úvěr

Kupte si novou nemovitost s pomocí nejvýhodnější hypotéky na našem trhu

Určitě už jste se setkali s webovými stránkami, kde najdete různé druhy obuvi, šperků, kosmetiky, hraček, doplňků stravy… a vy si na každých můžete vybrat ten nejvhodnější a také nejvýhodnější produkt.
Stejně tak můžete navštívit i internetové stránky nabízející nejlepší hypotéky. Můžete si na nich vybrat financování nákupu nové nemovitosti, ať už jde o pozemek, dům, byt nebo jiný typ. Díky nabídce …

Rozvod a peníze na vyplacení protějšku – hypoteční úvěr

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dneska snad každá druhá svatba končí rozvodem. Pro někoho je rozvod vysvobození, jiní tím trpí. Ať už se lidé rozvádějí z jakýchkoliv důvodů, vždy se stane to, že jedna strana musí vyplatit tu druhou, aby vše proběhlo spravedlivě, a právě tento úkon bývá na rozvodech to nejtěžší.
Musím vyplatit protějšek
Vyplacení protějšku je u rozvodu běžná věc, avšak …

Druhy hypoték

V současné době nabízí hypotéky, neboli hypoteční úvěry, mnoho bank v České republice. Některé jsou specializované, jiné zprostředkovávají také jiné služby, než pouze hypotéky. Hypotéky můžeme rozdělit do mnoha skupin a podskupin, dle mnoho měřítek a parametrů. Hypotéky můžete použít na nemovité věci, ale také na věci movité. Z tohoto důvodu můžeme hypotéku rozdělit do dvou kategorií, dle účelu využití …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.