30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: stavební spoření

Home » stavební spoření

Raiffeisen stavební spořitelna – prověřená banka, na kterou se lze spolehnout!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stavební spoření je jedna z výhodných možností, jak si pořídit vlastní bydlení. Pokud se rozhodneme založit si stavební spoření, tak už nám jen zbývá zajít do spořitelny. Raiffesisen stavební spořitelna patří mezi spořitelny s dlouholetou tradicí na českém finančním trhu (již od roku 1993) a poskytuje bezpečnou formu spoření se státní podporou. Raiffeisen stavební spořitelna se …

Buřinka – stavební spoření od České spořitelny a.s.

Česká spořitelna a.s. patří mezi jednu z nejsilnějších bank na českém finančním trhu. Svým klientům nabízí velmi široké spektrum finančních služeb. Jedním z nabízených finančních produktů je i stavební spoření Buřinka.
Stavební spoření patří často mezi jedinou možnost, jak si pořídit vlastní bydlení. Česká spořitelna se svým stavebním spořením Buřinka patří mezi jednu z pěti stavebních spořitelen v České republice.
Stavební spořitelna …

Financování bydlení díky stavebnímu spoření pomůže vám i vašim dětem

Stavební spoření patří mezi jeden z nástrojů slušného zhodnocení finančních prostředků. Stavební spoření je také jednou z možností, jak si pořídit vlastní bydlení. Stavební spoření si můžeme sjednat u stavební spořitelny. Na českém trhu existuje pět stavebních spořitelen. Stavení spoření se skládá ze dvou fází.
Stavební spoření je typem spoření, které vzniklo za účelem umožnit široké české veřejnosti formou výhodných podmínek …

Stavební spoření pro každého

stavební spoření

Nedostatek finančních prostředků trápí většinu z nás. Nejsme rozhodně sami. Finance řeší i mnozí lidé z vyspělejších zemí, a jelikož nikdo nemá jistou budoucnost, měly bychom myslet na budoucnost. A jak se v budoucnu pojistit, než spořit?
Stavební spoření. Kdo by o tomto finančním produktu neslyšel. Jedná se pravděpodobně asi o nejrozšířenější spoření, které bychom v tuzemsku našli. Každý druhý člověk jej podle statistik má. …

Spoření

Spoření je dnes záležitostí téměř každého občana České republiky. Je mnoho druhů spoření a každé z těchto spoření má odlišné výhody a nevýhody. V dřívější době byli nejoblíbenějším produktem pro spoření vkladní knížky. V současnosti se stávají nejoblíbenějším produktem spoření spořící účty, které zvýhodňují peníze klientům a které doslova oživují spoření termínovanými vklady. Spoření tedy můžeme rozdělit do několika kategorií. …

Druhy spoření

Spoření je definované jako dlouhé, pravidelné ukládání peněz na spořící, termínovaný nebo jiný účet. Spoření je takovou jistou investicí. Právě úrok, který je pevně daný, Vám peníze zhodnotí, ovšem ne s nějakým vysokým výnosem.
Při spoření se předpokládá, že peníze budou použity v budoucnu. V dnešní době bychom popsali zhruba 3 druhy spoření. Jedná se tak o stavební spoření, životní pojištění …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.