Články se štítkem: investice

Home » investice

Kam se mi ztrácejí moje peníze?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Někteří mají pocit, že jim peníze někde ztrácejí, protože není možné, aby stále nevycházeli, když pracují a podobně. Samozřejmě, že při špatném hospodaření lze i jisté částky přijít, a proto bychom měli být opatrnější a vyhnout se zásadním a často se vyskytujícím chybám.
Neberte první, co uvidíte
Samozřejmě, že prvním aspektem, díky kterému se volně kutálejí peníze pryč, …

Jak “otočit” šikovně peníze

Peníze je třeba “otáčet” a samozřejmě zúročit. Pokud chcete umět “otáčet” peníze, pak je třeba je dobře investovat. Co musíte udělat proto, abyste měli peníze a uměli je otáčet? Promyslete si každou svou investici do detailů, abyste neprodělali.
Musíte umět dobře zmapovat trh a zjišťovat, po čem je poptávka a co na trhu chybí. Podle toho se také můžete zařídit. Otočit …

Hazard jako investice? Vysokou míru rizika vyvažují zajímavé výnosy

Disponujete určitou částkou, kterou nebudete v blízké budoucnosti potřebovat a pohráváte si s myšlenkou na investici? Pokud máte pevné nervy a akceptujete možnost, že o své peníze přijdete, zkuste své štěstí v hazardu. I ten lze totiž za jistých okolností považovat za investici, byť značně rizikovou. Ale to samé platí také o obchodu s akciemi, binárními opcemi a jinými finančními …

Vyplatí se investovat do zlata?

Drobní i větší investoři hledají nové možnosti, kam vložit své úspory tak, aby došlo k jejich zhodnocení, nebo si alespoň zajistili, že vlivem inflace či jiných faktorů nedojde k znehodnocení finančních prostředků. Velmi dobrým řešením je z tohoto pohledu investice do zlata. Investiční zlato, ať už ve formě zlatých slitků nebo mincí, je pro investory výhodné hned z několika důvodů.
Uchovatel …

Důraz na zisk za časů recese

bonitní společnosti

Obchod i marketing stojí a padá s množstvím aktuálních a hlavně bonitních kontaktů. Jenže tvorba takto výkonné databáze zabere obrovskou spoustu času, tedy nemalé peníze. Proto je finančně výhodné si databáze ověřených kontaktů kupovat. Z mnoha zdrojů dat stojí za zmínku dle mého názoru ta zásadní – databáze všech firem a organizací ALBERTINA, kterou v České republice již více než 20 …

Investujte peníze, pod polštářem vám nevydělají

Všude slyšíme o hospodářské krizi, že ekonomika neroste a že jsou problémy globálního charakteru. Peníze ztrácejí na hodnotě, proto schovávat si je pod polštářem nebo v kredenci nemusí být zrovna dobrá volba. Peníze se proto vyplatí investovat do realit, drahých kovů nebo se vyplatí založit si vlastní firmu.
Vlastní firma
Máte nějaký nápad, který byste chtěli realizovat ve velkém? Vyplatí se založit si …

Stavební spoření pro každého

stavební spoření

Nedostatek finančních prostředků trápí většinu z nás. Nejsme rozhodně sami. Finance řeší i mnozí lidé z vyspělejších zemí, a jelikož nikdo nemá jistou budoucnost, měly bychom myslet na budoucnost. A jak se v budoucnu pojistit, než spořit?
Stavební spoření. Kdo by o tomto finančním produktu neslyšel. Jedná se pravděpodobně asi o nejrozšířenější spoření, které bychom v tuzemsku našli. Každý druhý člověk jej podle statistik má. …

Investiční zlato

zlato

Ze všech stran na nás chrlí informace o zprávách ze světa, mezinárodní politické a ekonomické situaci, investování do zlata, do akcií, do důchodů…  Málokdo se dokáže z této mediální masáže vymanit a rozhodovat se racionálně.
Tento článek sumarizuje aktuální ekonomickou situaci z pohledu Vašich soukromých investic a investic do fyzického zlata a stříbra. Určitě jste již slyšeli o Mezinárodní ekonomické krizi – často …

Půjčky pro podnikatele

Jen málokdo si dokáže představit dnešní život bez možnosti půjčování peněz. Finanční nároky se neustále zvyšují a bez pomocné ruky to většinou v dnešní době nejde. Skoro každý z nás se jednou v životě ocitne ve finanční tísni. Půjčování je v dnešním náročném světě prostě běžné. Proto zde fungují lidé nebo společnosti, kteří nám z této nemilé situace pomůžou.
Především však …

Investice

Z ekonomického hlediska je investice ta část důchodu, která je vložena do kapitálu. Jedná se tak o statky, které ale nepřináší prospěch a výdělek ihned. Umožňují větší výrobu do budoucna. Investovat můžeme do továren, nových strojů a podobně. Pokud tedy chcete do něčeho investovat, není zaručené, že se Vaše peníze vrátí, ale také není zaručené, zda se Vaše investice neznásobní.
Pokud …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální systém CRM? Doporučujeme vyzkoušet český software eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví a fakturace online mohou být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.