30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: kryptoměny

Home » kryptoměny

8 důvodů proč investovat do kryptoměn

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fenoménem poslední doby jsou kryptoměny – neboli digitální měny – jako například Bitcoin, XRP, litecoin, dogecoin. Vlastníte už nějaké? Má smysl do krypto investovat? Pokud ano, proč? Vše jsme pro vás shrnuli do osmi bodů. Pojďme si udělat malou procházku krypto světem.
1) Nezávislost na státní ekonomice
Zásadní výhodou kryptoměn oproti tradičním měnám je nezávislost na standardní státní …

Nejobchodovanější kryptoměny

O kryptoměnách se v poslední době mluví hodně, a to především v souvislosti s kolísáním hodnoty Bitcoinu. Přestože jsou tyto elektronické peníze součástí ekonomického světa už nějakou dobu, mnoho lidí o nich nemá žádný přehled. A není divu. Světu kryptoměn totiž člověk buď propadne, nebo ho naprosto mine. Pokud vás zajímá, s jakými kryptoměnami se nejčastěji obchoduje, čtěte dál.
Co jsou …

Jak na zdanění kryptoměn v ČR

Také kryptoměny podléhají zdanění. Co byste měli vědět, než do této sféry proniknete? Jaké jsou sazby daně?
Kryptoměny a daně v tuzemsku
Bitcoin a další digitální měny zažívají raketový vzestup. Pro řadu lidí jde o lákavou investiční příležitost. Je však nutné vědět, že zisk z kryptoměn je nutné řádně zdanit. A to i navzdory anonymitě jejich majitelů.
Z pohledu daní a tuzemské legislativy …

Kde koupit Bitcoin?

Bitcoin je internetovou digitální měnou a patří mezi kryptoměny. Těch je v dnešní době tisíce a tisíce. Tato internetová měna vznikla v únoru roku 2009, a jeho tvůrcem je takzvaný pseudonym s názvem Satoshi Nakamoto. Na nastíněné otázky typu, jak Bitcoin získat, kde ho držet a jak na něm vydělat pěkné peníze vám nabízí odpověď článek, který najdete níže.
Kde Bitcoiny …

Jak koupit bitcoin – bezpečné metody, o kterých možná nevíte!

Možná vás občas při toulkách internetem nebo při internetové platbě napadne otázka, jak koupit bitcoin, který by se zrovna teď bezvadně hodil …
Určitě nejste jediný/jediná, koho taková otázka napadla. A pak jste zaplatili klasicky kartou nebo přešli na jinou stránku a otázka bitcoinů zůstala prozatím viset ve vzduchu.
Možná jste dál nepokračovali protože:
· nemáte dost informací,
· nevěříte kryptoměnám, nevíte, jestli se vyplatí …

Jak si vybrat toho nejlepšího brokera pro obchodování kryptoměn?

Trh kryptoměn je živější než kdykoliv předtím. Pokud se chceme již od začátku dostat na správnou cestu, musíme si pečlivě vybrat kvalitního brokera. Pokud společnost splňuje požadavky jednoho konkrétního klienta, neznamená to, že dokáže splnit i vaše požadavky. Při výběru brokera pro obchodování kryptoměn existuje několik aspektů, které byste měli brát v úvahu. 
Regulace a reputace
Abyste se vyhnuli podvodům nebo neprofesionálnímu …

Jak získat Bitcoin?

Síť Bitcoin funguje již od roku 2009. Základem pro její vznik byly koncepty jako „Bit gold“ a „b-Money „. Dnes je Bitcoin známý celosvětově a pro platby existuje oficiální software.
Čím je Bitcoin zvláštní?
Každá měna je na někom nebo něčem závislá. Její hodnota se odvíjí od důvěry spotřebitelů v systém, od fiskální či monetární politiky. Bitcoinu se tato skutečnost netýká.Kryptoměna je …

Bitcoiny – kompletní návod pro začátečníky

Chcete se přidat k bohatým a finančně nezávislým lidem, kteří se uměli rozhodnout a věděli, kam investovat své peníze? Zajímejte se o současný trend, kterým jsou kryptoměny, konkrétně pak bitcoiny. Investujte už dnes a nechte své peníze vydělávat.
Co je to bitcoin
Kryptoměny jsou digitální měnou, přičemž bitcoiny jsou jednou z nich. Mohou být nazývány jako virtuální nebo digitální měna. Bitcoiny mohou …

Ethereum – Jak obchodovat druhou nejpopulárnější kryptoměnu světa

Ethereum bylo prvně veřejně představeno v roce 2015, v tu dobu mělo hodnotu něco málo kolem 8 dolarů. Jeho cena šla ale rapidně nahoru, jen od ledna jeho hodnota vzrostla přes 2 000% a nyní jedna jednotka Etherea vás vyjde na něco kolem 200 dolarů. To jestli se stane Ethereum druhým Bitcoinem co se ceny týče je zatím otázka spekulantů a obchodníků. Slibnou …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.