30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: nebankovní půjčky

Home » nebankovní půjčky

Jaké jsou alternativy ke klasickým bankovním a nebankovním půjčkám?

Úvěry se obvykle dělí na bankovní a nebankovní. Věděli jste ale, že jsou ještě další možnosti, jak sehnat peníze? Která bude výhodnější právě pro vás, nelze říct. Vždy je potřeba posuzovat konkrétní případ, hodně záleží rovněž na tom, na co peníze potřebujete. Prozkoumejte možnosti a pak si je porovnejte.
Rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami jsou jasné. V bance budou chtít …

S rychlými a krátkodobými půjčkami opatrně

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

S nebankovními společnostmi jakoby se v posledních letech roztrhl pytel a to stejné platí pro jejich nabízené produkty. Velmi často se setkáváme s půjčkami „před výplatou“, krátkodobými půjčkami, rychlými půjčkami, půjčkami na cokoli bez dokládání potvrzení o výši příjmů a podobnými. Jsou snadno získatelné, ale jsou splatné během několika pár týdnů, maximálně pár měsíců.
Vždy si půjčte jen to, …

Z nebankovních půjček nemusíte mít obavy

Všeobecně panuje názor, že půjčit si peníze v nebankovním sektoru znamená vysoký úrok, nepoctivé jednání a ve výsledku velké problémy. Ale tlak konkurence i veřejného mínění přiměl seriózní poskytovatele nebankovních půjček k transparentnímu jednání, zjednodušení smluv a zlepšení úvěrových podmínek, takže i u většiny z nich je bezpečné si půjčit.
Nebankovní půjčky s lepším úrokem
Ani tvrzení, že nebankovní úvěry jsou dražší …

Jaký je rozdíl mezi bankovními a nebankovními půjčkami?

Chybí vám peníze? Tak to přejeme pevné nervy při vybírání poskytovatele půjčky , protože je jich u nás nepřeberné množství. Nejlepší radou je si vůbec nepůjčovat, ale někdy to zkrátka bez úvěru nejde.
Půjčky rozlišujeme na bankovní a nebankovní. Ty prvně zmíněné jsou takové, které vám poskytne vždy jen banka, jakožto instituce řízená a regulovaná. Ty druhé, nebankovním jsou vždy dostupnější, …

Vyberte si jednoduše výhodný úvěr

Když lidé potřebují získat co nejrychleji peníze, často volí hned první úvěr, na který narazí. Ať už se jedná o bankovní nebo nebankovní půjčku, nemusí být rozhodně nejvýhodnější a může spíše dlužníka ještě více zatížit, než aby mu pomohla. I proto se vyplatí porovnávat vlastnosti půjček, a to co možná nejpodrobněji. My se v následujících řádcích zaměříme na charakteristiky, které …

Nejvýhodnější úvěr od ACEMA s Martinem Dejdarem

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. působí na českém trhu už 16 let, povedlo se jí vybudovat si pozici spolehlivé a dobře známé firmy. Aktuálně má novou tvář – Martina Dejdara, s nímž se nemusíte bát, že vás z financí přejede mráz po zádech.
ACEMA je vnímána jako jedna z nejspolehlivějších a nejslušnějších nebankovních společností poskytujících půjčky. Určitě je to hlavně díky …

Jak na nečekanou finanční tíseň? Třeba nebankovní půjčkou

Nečekaná finanční tíseň nemusí být vždy vaší noční můrou, pokud víte jak na ni. Nedostatek peněz lze velmi lehce vyřešit například nebankovní půjčkou, jejíž získání je rychlé a jednoduché. Jak si ale vybrat tu správnou nebankovní půjčku?
Sledujte důležité ukazatele vedle rychlosti a jednoduchého získání také dobu splatnosti a úrok
I přesto, že máte své finance velmi dobře pod kontrolou, může vás …

Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Potřebujete nebankovní půjčku a přemýšlíte, kde vám opravdu půjčí? Půjčí vám kdekoliv, jde o to, za jakých podmínek a co proto je nutné udělat, nebo zastavit. Podmínky to většinou bývají dosti nevýhodné a tak je potřeba dát si pozor.
Ještě než se rozhodnete pro nebankovní půjčku, využijte internetu k tomu, abyste se o nebankovních institucích dočetli co nejvíce a zaměřte se …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.