30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: hypotéky

Home » hypotéky

Na hypotéku dosáhnete i se záznamy v registru

To, že jste se dostali do finanční nouze, ještě nemusí znamenat, že jste nezodpovědní. Někdy tato situace může nastat takřka bez vašeho přispění. Pouze shodou nečekaných okolností. Důležité je na nic nečekat a problém vyřešit. Nebankovní sektor nabízí pomocí jak pro podnikatele, tak i pro soukromé osoby.
Zapomeňte na záznamy a vyřešte problém
Pokud jste se dostali do finanční nouze a nevíte …

Potřebujete peníze hned? Zkuste nebankovní hypotéku!

Každá velká životní šance přichází většinou ve chvíli, kdy ji nikdo neočekává. A zpravidla ji doprovází takzvaný zákon schválnosti. Tím může být i momentální nedostatek finančních prostředků. Nenechte kvůli takové maličkosti šanci prchnout.
Chyťte příležitost za pačesy
Víte, co je ještě horší, nežli pověstní malí mužíci na zahradě? Promarněná životní šance. Stačí si jen představit situaci, kdy se například na aukci objeví …

Půjčit si peníze je jednodušší, než kdykoliv dříve

Chcete si konečně splnit své sny ohledně nového auta nebo rodinného domu? Máte hromadu přání, která si však bohužel nemůžete finančně dovolit? Řešením je americká hypotéka, která vám dokáže zafinancovat vše, co si jen přejete.
Úvěr, kterého se nemusíte bát
Půjčit si peníze je v dnešní moderní době jednodušší, než tomu bylo kdykoliv dřív. Pokud si totiž chcete půjčit, máte hned několik možností, …

Americká hypotéka má řadu výhod

Americká hypotéka vám přináší celou řadu výhod, které normálně v bance nedostanete. Úrok často konkuruje i bankám. Je to rychlá a efektivní, bezúčelná půjčka, kterou vám expresně schválí online, přes internet po vyplnění dotazníku.
Hypotéka bez doložení příjmu
Pokud sháníte nějakou hypotéku, tak byste se měli podívat v první řadě na všechny podmínky, které vám daná společnost nabízí a srovnat si, co je pro …

Zaujala vás americká hypotéka?

Dostali jste se do finančních potíží, ze kterých nevíte, jak ven? Využijte možnosti, které vám poskytují nebankovní společnosti a půjčte si od nich tolik financí, kolik jen potřebujete. Stačí se zaručit svou nemovitostí a peníze jsou vaše.
Registr nebude hrát žádnou roli
Měli jste v předchozích pár letech nějaké potíže se splácením svých pohledávek, ať už vaší vinou či nepřízní osudu? Dost pravděpodobně …

Americká hypotéka vyřeší vaše finance

Rekonstrukce domu spotřebuje celkem dost vašich finančních prostředků. Pokud víte, že jich máte nedostatek, a přesto potřebujete například zateplit dům nebo vyměnit okna, pak na nic nečekejte a požádejte o pomoc. Vyplatí se to hlavně do budoucna.
Snižte si výdaje za topení rekonstrukcí domu
Také vždy při placení účtů kroutíte nevěřícně hlavou nad jejich vysokými čísly? A nejvíce se většinou zaplatí za …

Hrozí vám exekuce?

Exekuce je strašákem spousty lidí. Stačí málo a už se na vás problémy vrší. Přitom není potřeba je nechat dojít tak daleko. Stačí si sednout, zhluboka se nadechnout a pak začít přemýšlet, jaké máte možnosti na únik z tohoto zlého snu.
Nejdřív konec starostí a pak zasloužená dovolená
Pokud také při vyslovení slova „exekuce“ propadáte panice, pak jste v tento okamžik na správném místě. …

Získejte půjčku ještě dnes

Přemýšlíte nad hypotékou bez registru, ale nejste si jistí, jestli vám ji schválí? Pokud máte pouze drobné zápisy v registrech, tak vám ji v nebankovních společnostech určitě schválí, a dokonce se nepřipravíte o tolik výhodný úrok.
Získejte půjčku ještě dnes
Jestliže si potřebujete půjčit akutně peníze, zapomeňte na zpomalené banky, ale volte nebankovní společnosti a jejich nebankovní americkou hypotéku. Tento úvěr totiž můžete získat …

Uchovejte si své soukromí

Ne každý klient, který by měl rád k dispozici spotřebitelský úvěr, chce také odhalit vše ze svého soukromí. Alespoň to, co se týče oblasti financí. Jestliže se neradi chlubíte svým příjmem, pak zkuste využít spíše některého nebankovního poskytovatele.
Zatímco každá banka chce ve většině případech vidět vždy vaše daňové přiznání, vám se nebude muset chtít s ním vyjít na světlo. Alespoň v případě, že …

Češi chtějí bydlet v novém. V červnu si vzali rekordní počet hypoték

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Přestože hypotéky začaly téměř po půldruhém roce mírně zdražovat, padl v červnu rekord. Češi si na bydlení půjčili skoro 20 miliard korun. Víme, o jaký typ bydlení je největší zájem.
První hypoteční úvěr dostali čeští zájemci o bydlení v roce 1995 a právě tento rok dosud držel prvenství v počtu odklepnutých půjček. Po letošním červnu je ale …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.