Home » Nezařazené

Teď je pravá chvíle pomáhat: Společnost Upfield podporuje potravinové banky, darovala již přes čtvrt miliónu balení margarínů

Praha, 15. dubna 2020 – Společnost Upfield, jeden z největších výrobců margarínů, zahájila spolupráci s Českou federací potravinových bank. Lidem v nouzi prostřednictvím potravinových bank věnovala již 257 tisíc balení různých produktů. Pomáhá tak potřebným překonávat finanční nebo fyzické překážky v nákupu potravin v dnešní složité situaci.

Doposud uskutečněné dodávky představují téměř 9 tisíc kartónů celkem na 149 paletách a zahrnují různé produkty značek Hera, Rama a Flora. Spolupráce bude pokračovat i nadále. „V současné situaci existují jak finanční, tak fyzické překážky, které lidem brání v nákupu potravin. Lidé v nouzi jsou tak ještě zranitelnější. V takové době i ta nejmenší pomoc může mít dopad a setkává se s vřelým přijetím,“ říká Gábor Dósa, generální ředitel společnosti Upfield ČR.

Díky spolupráci s neziskovými organizacemi, poskytovateli sociálních služeb, charitami, komunitami i místními samosprávami se potraviny darované společností Upfield dostanou k těm, kteří je potřebují. Tato spolupráce je velmi cenná a užitečná, a především začíná v exponovaném období, kdy je pomoc nejvíce potřebná. Děkuji velkým i těm nejmenším firmám – všem, kdo přispívají. Žádná pomoc není malá, “ dodává Veronika Láchová, ředitelka České federace potravinových bank.

Společnost Upfield ČR, spol. s r.o. je dceřiná firma společnosti Upfield, která se v roce 2018 odštěpila od společnosti Unilever a dnes je předním výrobcem potravin na rostlinném základě.

Česká federace potravinových bank, z.s. je nevládní nezisková organizace bez vazby na jakékoli náboženské hnutí nebo politickou stranu. Jde o zastřešující organizaci všech patnácti fungujících potravinových bank v České republice. Potravinové banky nezásobují jednotlivce, lidé v nouzi se mohou obracet na odběratelské organizace jednotlivých potravinových bank, tedy města, obce, komunity, charitativní organizace a spolky.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně vést projekty? Vyzkoušejte software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový software od Vemy!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Vybíráte nový reprezentativní telefon? Apple iPhone 14 Pro je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.