30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Nezařazené

Home » Nezařazené

Floatová hypotéka v kostce: Víte, co od ní čekat?

Už jste slyšeli pojem floatová hypotéka? Floatová, neboli plovoucí hypotéka, je typ hypotečního úvěru, při kterém se úroková sazba pravidelně mění, a to podle aktuální ekonomické situace.

Floatová sazba hypotéky se pravidelně mění na základě aktuální výše úrokové sazby PRIBOR. Ta značí úrokovou míru, za kterou si tuzemské banky půjčují mezi sebou.

Každý den ji zveřejňuje Česká národní banka.

Kdy se floatová hypotéka …

Parkování u letiště Praha: zdarma i s nadstandardními službami: Vyberte si

Parkování u Letiště Praha  mnoho lidí automaticky považuje za příliš drahé a nevýhodné. Přitom na výběr nejsou jen ta oficiální, placená, přímo před odletovými halami. Své auto můžete nechat i na některém z neplacených a skrytých. Avšak oficiální parkoviště  nám zajistí  další služby a bezpečí.
 
Parkování na ulici je zdarma, ovšem s rizikem
Rozhodneme-li se zaparkovat volně na ulici blízko letiště, musíme …

Sprchové závěsy jako nezbytnost i jako stylová záležitost

Znáte to: vejdete do sprchy, nastavíte požadovanou teplotu a pustíte vodu. Jenže ta začne stříkat všemi směry. Po několika minutách je vše mokré a na podlaze  koupelny louže. Sprchové závěsy jsou nezbytností. Mohou však představovat i vytříbený doplněk vaší domácnosti. Kombinujte barvy, sjednoťte design závěsu  s předložkami a koberečky a vtiskněte tak vaší koupelně originální vzhled!
 
Jaké jsou moderní modely sprchových …

Co zařadit do sexu, aby měl opět šťávu? Nevynechejte vulgarity ani erotické soupravy

Každý vztah dřív nebo později narazí na ochladnutí vzájemné vášně. Intervaly, kdy si užíváme sexu, se prohlubují a nás převálcují denní povinnosti a rutina. V té chvíli přicházejí na řadu erotické soupravy a další pomůcky, které sexu znovu dodají ten pravý říz.
 
Buďte vidět
Zatímco ženy mají při milování raději zhasnuto, zavírají oči a užívají si prožitek v představách, mužskou sexualitu mnohem …

7 důvodů proč si obléct overal

Objevují se na červených kobercích, v oděvních katalozích i na fotkách módních ikon. Řeč je o dámských overalech, které nemizí ze seznamu trendů. Přesto se jich mnohé ženy bojí a zásadně je odmítají. Proč by měly dát overalům šanci?
 
1) Pro všechny typy postav
Asi největší obavou, která ženy svádí od toho vzít si na sebe overal, je představa, že toto jednodílné …

iDirection – profesionální oprava telefonů šetří peníze

Nevíte si rady se svým telefonem? Potřebujete odborný servis, ale zároveň byste rádi ušetřili? Nejvíce peněž ušetříte profesionální opravou, díky které bude váš telefon jako nový a nebude třeba jej opravovat opakovaně. 
Profesionální tým opraví každou závadu
Hledání profesionálního servisu už nemusí být velkým problémem. iDirection poskytuje opravy pro zařízení značek Huawei, Samsung, Apple a Xiaomi. Jejich pobočky najdete v Praze, Liberci a …

Teď je pravá chvíle pomáhat: Společnost Upfield podporuje potravinové banky, darovala již přes čtvrt miliónu balení margarínů

Praha, 15. dubna 2020 – Společnost Upfield, jeden z největších výrobců margarínů, zahájila spolupráci s Českou federací potravinových bank. Lidem v nouzi prostřednictvím potravinových bank věnovala již 257 tisíc balení různých produktů. Pomáhá tak potřebným překonávat finanční nebo fyzické překážky v nákupu potravin v dnešní složité situaci.
Doposud uskutečněné dodávky představují téměř 9 tisíc kartónů celkem na 149 paletách a zahrnují …

Kongresová turistika je v Česku na vzestupu, nejvíce láká Praha

Podle údajů agentury CzechTourism roste konstantně počet přijíždějících turistů do České republiky, počet strávených nocí i příjmů, nejvíce zahraničních turistů míří tradičně do Prahy. Celkově došlo k meziročnímu nárůstu přijíždějících zahraničních turistů o 2,56 % a počtu strávených nocí o 1,58 %. Turisté strávili v roce 2019 průměrně v zemi 3,5 noci. Kromě běžné turistiky je však na vzestupu také ta kongresová a …

Daně 2019. Zaplaťte jen tolik, kolik skutečně musíte!

Doba podání daňových přiznání se nezadržitelně blíží. Víte, co všechno si z daní můžete odečíst?
Daně nemá nikdo rád. Platit je ale ze zákona musíme. Spoustu položek si však od daňového základu můžeme odečíst, ať již se jedná o různé daňové slevy a tzv. odečitatelné položky. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?
Odečitatelné položky
Svůj daňový základ si máme možnost snížit uplatněním tzv. …

Čím rychlejší, tím lepší. V Praze odstartoval speed networking Net Forest

Pravděpodobně jste už někdy slyšeli o novodobé formě seznámení. S myšlenkou rychlého rande, tedy speed dating, přišel americký rabín Yaacov Deyo, jehož cílem bylo zvýšit počet židovský svateb. Postupně se však rychlé rande rozšířilo i do ostatních skupin a zemí po celém světě, ba dokonce se stalo předlohou pro vytvoření takzvaného rychlého networkingu.
Rychlý networking, respektive speed networking, byl stvořen na stejném kontinentě jako …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.