30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.
Home » Půjčky

Půjčku můžete získat již za 15 minut

Znáte to, dojdou peníze před výplatou, pokazí se elektrospotřebič, auto a podobně. V podobné situaci může pomoci rychlá půjčka. Ne nadarmo se říká, kdo rychle dává, dvakrát dává. Úvěrových společností, které takovou půjčku nabízí, je hodně, ale kterou vybrat?

Rychlé půjčky lze rozdělit do dvou kategorií, a to na krátkodobé mikropůjčky do výplaty a půjčky na splátky. Mezi nejznámější poskytovatele mikropůjček patří například Zaplo, Kamali a Půjčka 7. Naproti tomu, na poli rychlých dlouhodobých půjček, se těší oblibě kupříkladu Zaplo na splátky, Via SMS či Minutová půjčka od Equa bank. Ano i banky dnes dokáží nabídnout rychlý úvěr bez zbytečné administrativy a on-line. Zejména klienti Equa bank (ale nejen oni) vědí, že název Minutová půjčka fakt sedí.

Minutová půjčka

Equa bank nabízí Minutovou půjčku v rozsahu 5 000 Kč až 700 000 Kč, splatnost pak je 3 měsíce až 10 let. Úroková sazba startuje na 3,8 %. Bez zajímavosti není, že se žadatel již v průběhu žádosti dozví, zda úvěr obdržel nebo ne.

Via SMS

Jde o takzvanou SMS půjčku, kterou lze čerpat v rozsahu 1 000 Kč až 60 000 Kč. Jde o flexibilní půjčku bez pevně dané doby splatnosti, dle zapůjčené částky je vypočítána minimální splátka a úvěr lze opakovaně čerpat do výše úvěrového limitu. První úvěr do 16 000 Kč, s maximální dobou splatnosti do 30 dní nabízí Via SMS zdarma. Klient vrátí pouze tolik peněz, kolik si půjčil.

Zaplo

Společnost Zaplo Finance, nabízí hned dva úvěry. krátkodobou rychlou půjčku Zaplo a dlouhodobý úvěr Zaplo na splátky.

Zaplo na splátky, jde o úvěr v rozsahu 10 000 Kč až 60 000 Kč, splatnost je 6 měsíců až 3 roky. Úroková sazba startuje na 56 %. Jde o úvěr s poměrně vysokým procentem schválených žádostí, zejména v případě nižších částek.

Krátkodobý úvěr Zaplo, jde o typickou půjčku do výplaty. První úvěr ve výši od 1 000 Kč do 16 000 Kč, s maximální dobou splatnosti do 30 dní, nabízí Zaplo zdarma. Další úvěr pak může dosáhnout výše až 30 000 Kč, maximální doba splatnosti je opět pouze 30 dní.

Kamali

První úvěr ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč, s maximální dobou splatnosti do 14 dní, nabízí Kamali zdarma. Opakovaná půjčka se může vyšplhat až na 20 00 Kč a doba splatnosti je u opakované půjčky prodloužena na 30 dní. Kamali pravidelně získává ceny za odpovědné úvěrování, splatnost půjčky lze snadno (a vcelku levně) prodloužit až na 10 měsíců. Základní poplatek za každou zapůjčenou tisícikorunu je pouze 33 Kč.

Půjčka 7

Jde o krátkodobý úvěr ve výši 1 000 Kč až 20 000 Kč, splatnost je 7 až 28 dní. V případě první půjčky je maximum 15 000 Kč a i v případě prvního úvěru je maximální doba splatnosti 28 dní. Půjčka 7 nabízí pevný úrok ve výši 36 %, nadprůměrnou schvalovatelnost a věrnostní program pro stálé klienty.

 

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.