Články v kategorii: Půjčky

Home » Půjčky

Americká hypotéka má řadu výhod

Americká hypotéka vám přináší celou řadu výhod, které normálně v bance nedostanete. Úrok často konkuruje i bankám. Je to rychlá a efektivní, bezúčelná půjčka, kterou vám expresně schválí online, přes internet po vyplnění dotazníku.
Hypotéka bez doložení příjmu
Pokud sháníte nějakou hypotéku, tak byste se měli podívat v první řadě na všechny podmínky, které vám daná společnost nabízí a srovnat si, co je pro …

Kdy může rychlá půjčka do 5000 Kč zachránit situaci

Pro koho je výhodná rychlá půjčka do 5000 Kč? Těžko se tomu věří, ale někdy pro každého z nás. Tyto online půjčky sice patří do kategorie takzvaných finských SMS půjček, které jsou opravdu drahé a výjimkou tu není ani RPSN v řádu stovek procent. Jenže když chybějí peníze těsně před výplatou, a už prostě musíme zaplatit fakturu za mobil, abychom …

Jaké registry dlužníků u nás existují a proč je těžké získat půjčku se záznamem?

Registry dlužníků shromažďují data o klientech téměř každé české banky a leasingové či jiné nebankovní společnosti. Jestliže tedy máte na krku hypotéku, využili jste nebankovní půjčky online nebo jste si třeba jen sjednali kreditní kartu, můžete si být jistí, že tam o vás mají nějaký záznam. Které registry v Česku působí a jaký je mezi nimi rozdíl?
SOLUS
Zájmové sdružení právnických osob, …

Jak moc rychlá je rychlá půjčka?

Občas se to stane každému z nás. Rozbije se vám pračka, auto touží po další nečekané opravě nebo vás zaskočí jiný nečekaný výdaj. Jak takovou situaci řešit rychle a bezbolestně, když nemáte finanční rezervu? Jednoduchým a vcelku přijatelným krokem je tzv. rychlá půjčka. Co je na rychlé půjčce atraktivní a na co byste si měli dát pozor?
Stačí pár kliknutí a …

Rychlá SMS půjčka: Jak poznáte poctivého poskytovatele?

Problematika nebankovních půjček je velmi často diskutovanou oblastí jak na internetu, tak i v mnohých finančních magazínech. Ostatně i ve školách se v rámci finanční gramotnosti děti učí o tom, aby nenaletěly nepoctivému poskytovateli. Pokud jste se i vy dostali do finančně nevýhodné situace, kterou byste co možná nejrychleji měli vyřešit, jste na správném místě. My se totiž v tomto článku zaměříme …

Je možná konsolidace půjček bez registru a zástavy?

Půjčky bez registru byly ještě před několika lety jedny z nejpopulárnějších. Úvěry bez zástavy naopak kralují současné době. Není se proto čemu divit, že lidé těchto finančních produktů hojně využívali a využívají. Někdy to ovšem bylo s nepříliš lákavými splátkovými podmínkami. Někdo dokonce vsadil na několik půjček najednou.
Jenže, takové nevýhodné půjčky mohou postupně zatěžovat rodinný rozpočet a stávat se pomyslnou hrozbou. Pakliže …

Co jsou to krátkodobé půjčky?

Čas od času se každý z nás dostane do situace, kdy výdaje převyšují příjmy, přijde nečekaný výdaj nebo se opozdí výplata a člověk si potřebuje půjčit alespoň menší finanční obnos na pár dní. Ne vždy si je možné půjčit od přátel či rodiny. Za tímto účelem byly vymyšleny krátkodobé půjčky.
Co je krátkodobá půjčka
Krátkodobá půjčka je produktem výhradně nebankovních poskytovatelů půjček. …

Jak se nezbláznit, když vypadne příjem

Ano, může se to stát. Všichni to víme, ale málokdo na to skutečně myslí. Spousta z nás si říká „To se mně stát nemůže“. Ale opak je bohužel pravdou. Krátkodobý výpadek příjmu může postihnout skutečně každého. Ať už je to člověk se sebelépe rozjetou kariérou, který nikdy v životě nebyl nemocný, jezdí opatrně, není zadlužení žádnou půjčkou, na přechodu se …

Jaké jsou alternativy ke klasickým bankovním a nebankovním půjčkám?

Úvěry se obvykle dělí na bankovní a nebankovní. Věděli jste ale, že jsou ještě další možnosti, jak sehnat peníze? Která bude výhodnější právě pro vás, nelze říct. Vždy je potřeba posuzovat konkrétní případ, hodně záleží rovněž na tom, na co peníze potřebujete. Prozkoumejte možnosti a pak si je porovnejte.
Rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami jsou jasné. V bance budou chtít …

Chcete jezdit v novém autě bez starostí? Řešením může být operativní leasing

Je vaším snem pořídit si nový automobil, ale nemáte na to finanční prostředky? Buď se můžete pustit do šetření na několik let, nebo zvolíte variantu vašeho vysněného vozu téměř hned na základě pravidelných splátek. V takovém případě si můžete vybrat z finančního a operativního leasingu, nebo zvolit klasický spotřebitelský úvěr. V článku se zaměříme na výhody spojené s operativním leasingem.
Co …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální CRM software? Doporučujeme vyzkoušet český systém eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.