30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Půjčky

Home » Půjčky

Jak vybrat úvěr? Využijte srovnávač půjček

Společností, bankovních i nebankovních, které nabízejí rychlé půjčky s možností vyřízení pohodlně přes internet, je opravdu spousta. Neznalý člověk se v nich jen těžko orientuje, a hlavně těžko může sám prozkoumat všechny, jež existují. Od toho však existují srovnávače půjček.
Než si podáte žádost o úvěr, vždy je dobré provést srovnání půjček. I v situaci, kdy na peníze skutečně spěcháte, se vyplatí …

Jak na konsolidaci půjček

Konsolidace může být skvělým řešením, jak sloučit více půjček s různými podmínkami, úroky a termíny splatností. Pomůže vám dostat vaše úvěry pod kontrolu – umožní vám platit měsíčně méně a pouze v jedné splátce. Zjistěte, jaké typy půjček lze konsolidovat a v čem jsou její největší výhody.
Co si představit pod konsolidací půjček 
Zjednodušeně řečeno, banka sečte všechny vaše závazky, sloučí je …

Srovnání půjček

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kdo z nás by si nepřál mít tu nejvýhodnější půjčku, když už ji potřebujeme a nemůžeme se bez ní obejít. Pokud to jde, je jasné, že si raději půjčíme u někoho z rodiny, u kamaráda nebo kolegyně v práci. Ale mnohdy je to pasé, a my musíme oslovit bankovní či nebankovní společnost.
Vybírejte pečlivě a srovnávejte
Nikdy bychom si neměli půjčovat …

To nejdůležitější, co si pohlídat, aby byla půjčka výhodná

Podle průzkumu České bankovní asociace má zkušenost s půjčkami a úvěry celých 59 % Čechů. Půjčky si tedy bereme poměrně hojně. Dobrou zprávou je to, že se pandemii navzdory (zatím) nechováme tak rizikově jako v předchozích letech. Přemýšlíte o půjčce? Přečtěte si, jak poznat výhodnou půjčku, která vás nedostane do potíží.
Pozor na úvěrové predátory
Tím nejhorším způsobem, jak (sice rychle a bez …

Půjčku můžete získat již za 15 minut

Znáte to, dojdou peníze před výplatou, pokazí se elektrospotřebič, auto a podobně. V podobné situaci může pomoci rychlá půjčka. Ne nadarmo se říká, kdo rychle dává, dvakrát dává. Úvěrových společností, které takovou půjčku nabízí, je hodně, ale kterou vybrat?
Rychlé půjčky lze rozdělit do dvou kategorií, a to na krátkodobé mikropůjčky do výplaty a půjčky na splátky. Mezi nejznámější poskytovatele mikropůjček …

Osobní krátkodobá půjčka s rychlým schválením online

Nebankovní instituce nabízí několik finančních produktů. Záležet tak bude na vás, jaký z nich si v konečném důsledku vyberete. Samotný výběr ovlivní mimo jiné i fakt, co od půjčky vyžadujete. Potřebujete si půjčit peníze na delší dobu? Pak je dobré se poohlédnout po takových nebankovních institucích, jež tuto možnost nabízí. Popřípadě se obrátit na bankovní instituci. Ty se totiž na dlouhodobější finanční …

Co jsou to krátkodobé půjčky?

Čas od času se každý z nás dostane do situace, kdy výdaje převyšují příjmy, přijde nečekaný výdaj nebo se opozdí výplata a člověk si potřebuje půjčit alespoň menší finanční obnos na pár dní. Ne vždy si je možné půjčit od přátel či rodiny. Za tímto účelem byly vymyšleny krátkodobé půjčky.
Co je krátkodobá půjčka
Krátkodobá půjčka je produktem výhradně nebankovních poskytovatelů půjček. …

Přišli jste o práci? Půjčka by měla být pouze dočasným řešením

Pandemie koronaviru ukázala, jak málo lidí má ve skutečnosti našetřenou dostatečnou rezervu. Ačkoliv si jako národ žijeme poměrně pohodlně, ne všichni mají zálohu v dostatečné výši. Podle odborníků je vhodné mít někde bokem pro případ nouze zhruba šestinásobek měsíčního příjmu. Tyto peníze by měly být uloženy na běžném účtu či spořicím účtu, odkud je můžete kdykoliv vybrat. Třeba v případě, …

Konsolidace půjček: Proč se vám vyplatí?

Nezvládáte splácet půjčky, a tak uvažujete, že si vezmete další? To není vůbec dobré řešení! Můžete se dostat do začarovaného kruhu, kdy se zadlužujete čím dál víc a nebudete schopni dostát svým závazkům. Naopak dobrým rozhodnutím může být konsolidace půjček. Jak funguje a proč se vyplatí?
Co je to konsolidace půjček
Konsolidace půjček znamená sloučení několika půjček do jedné. Prakticky to funguje …

S operativním leasingem neproděláte! Naopak!

Sice jej fyzicky nevlastníte, to vám ovšem nebrání jej svobodně používat. Řeč je o vozidle na operativní leasing, který v současné době jednoznačně představuje nejjednodušší a mnohdy i nejlevnější cestu k novému vozu.
Nemáte naspořeno několik stovek tisíc a nechcete se zadlužit? Obáváte se neseriozních prodejců v autobazarech? Ale vůz zkrátka potřebujete – ať již pro osobní či firemní účely? …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.