30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články se štítkem: zlato

Home » zlato

Ve špercích se vám peníze neztratí

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Když se lidé ptají, do čeho mají investovat, aby jejich finance neztrácely svou hodnotu, tak ve většině případů se již několik let opakují stále stejné věci – pozemky, nemovitosti a také šperky. Tak do čeho vložíte své peníze vy? My se půjdeme ozdobit.
Diamant je nejtvrdší
Každý školák ví, že diamant je nejtvrdší přírodní materiál. Ovšem je nejtvrdší …

Investujte do zlata a získejte jistotu dobře vložených financí.

Jen málokdo z nás neuvažuje o tom, jak co nejlépe zhodnotit své vydělané a ušetřené peníze. Různé druhy spoření již nejsou tak výhodné, jako byly dříve, a i když peníze vložíme na spořicí účet, s postupem času sledujeme, jak úročení na něm pomalu, ale jistě klesá. Proto bychom měli hledat jiné způsoby, kde vložit naše peníze, aby se nám co nejlépe zúročovaly.
Jestliže …

Investiční zlato

zlato

Ze všech stran na nás chrlí informace o zprávách ze světa, mezinárodní politické a ekonomické situaci, investování do zlata, do akcií, do důchodů…  Málokdo se dokáže z této mediální masáže vymanit a rozhodovat se racionálně.
Tento článek sumarizuje aktuální ekonomickou situaci z pohledu Vašich soukromých investic a investic do fyzického zlata a stříbra. Určitě jste již slyšeli o Mezinárodní ekonomické krizi – často …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.