Home » Investice, Peníze

Chcete podnikat? Stačí si vybrat z připravených ready-made společností a začít!

Láká vás rozjet svůj vlastní podnik, po kterém dlouho toužíte, kde byste konečně dělal to, čemu rozumíte, co vás baví a v čem se nacházíte? Připadá vám vyřízení formalit pro zahájení podnikání zdlouhavé, složité a to je to, co vás odrazuje od startu? V tom případě se vám jistě zalíbí možnost koupit si existující ready-made společnost, která čeká na svého majitele a začít pracovat!

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Můžete si vybrat hotovou ready made s.r.o. bez jakýkoli dalších závazků, koupit si ji za konečnou cenu 17.900,–Kč bez požadavků na změny a můžete začít podnikat.

Další možností je koupě ready made s.r.o. na míru za cenu 21.900,–Kč. Dle vašeho přání a požadavků je možné zvolit např. název společnosti, sídlo firmy a další náležitosti.

Jestliže nemáte potřebný základní kapitál, společnost SimplyOffice.cz vám ho zapůjčí.

Prohlédněte si firmy na prodej, které čekají na svého kupce

Dalším způsobem, jak se rychle a jednoduše dostat ke společnosti dle vašeho přání je podívat se na firmy na prodej, jejichž nabídka je skutečně bohatá.

Díky přehledným filtrům si můžete vybrat společnost se sídlem v Praze, nebo Brně, přihlášenou k DPH, nebo nepřihlášenou. Řadit firmy k prodeji můžete dle názvu, ceny, výše základního kapitálu, podle data zapsání do OR, IČ a ihned vidíte stav konkrétní společnosti, kterou si můžete v případě zájmu okamžitě rezervovat, je-li volná.

Obliba koupě těchto firem je značná, v roce 2013 bylo prodáno 421 ready made společností a v letošním roce již 378 a to do konce roku zbývá ještě téměř pět měsíců!

Snadné založení s.r.o.

Informujte se na možnost založení s.r.o., se kterým vám simplyoffice.cz taky pomůže. Získáte levnější vstupní náklady, budete vlastníkem i jednatelem, společnost bude obsahovat vámi požadovaný název, adresu sídla, strukturu statutárních orgánů, individuální znění společenské smlouvy… K zápisu dojde za cca 3 týdny, v případě, že si budete chtít základní kapitál půjčit, proběhne zápis za cca 4 týdny.

Základní kapitál spol. je možný už od 1,–Kč, za malý příplatek je možné založit ji bez vlastního kapitálu. Nabízí se i možnost založení s.r.o. na základě plné moci. Podepsat smlouvu je možné v Brně i Praze.

Pořiďte si svou vlastní společnost a začněte si plnit sen o úspěchu a práci, která vás bude bavit a naplňovat.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně vést projekty? Vyzkoušejte software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový software od Vemy!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Vybíráte nový reprezentativní telefon? Apple iPhone 14 Pro je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.