30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Peníze

Home » Peníze

Abyste nezůstali překvapeni: Expert vysvětluje, jak funguje ocenění majetku při rozvodu

Téměř každé druhé manželství v Česku končí rozvodem – ten by nově mohl být jednodušší. Vláda totiž připravuje novou reformu rozvodů. Pokud se manželé dohodnou na péči o děti nebo na rozdělení majetku, soud by je mohl rozvést hned při prvním stání. Pokud k dohodě nedojde, povolává soud znalce.

České soudy řeší ročně zhruba 21 tisíc rozvodů. Až polovina párů se …

Jak na zdravotní pojištění cizinců v ČR

Zdravotní pojištění je povinné pro všechny cizince, kteří se chtějí zdržovat na území České republiky a nelze bez něj získat pracovní vízum či povolení k pobytu. Veřejného zdravotního pojištění jsou účastni také občané Evropské unie a cizinci v zaměstnaneckém poměru u firmy se sídlem v ČR.
Zaměstnávání cizinců z EU a zdravotní pojištění cizinců
Cizinec, který je občanem EU a vykonává ČR …

Kde ušetřit peníze

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Přemýšlíte nad tím, kde ušetřit peníze a jak to nejlépe udělat, abyste neutratili zbytečně mnoho? Na čem se dají peníze ušetřit a jakým způsobem se dopracovat k tomu, aby se vám šetřit dařilo? Peníze se dají ušetřit skutečně na všem. Jak na jídle, tak na energiích, na telefonu, benzínu, oblečení, zkrátka na všem.
Nejlepší způsob, jak začít …

Co dělat, pokud chcete vydělat peníze doma činností, která vám jde a baví vás?

Jste na mateřské dovolené, v invalidním důchodu, nedaří se vám najít práci a jste nezaměstnaní, nebo podnikáte, ale času navíc vám zbývá více, než byste chtěli? Přitom vám ale chybí peníze a nejraději byste si vždy před termínem, kdy vám chodí dávky, požádali o půjčku před výplatou? Možná máte po večerech hodně času a rádi byste jej využili účelněji, než …

Neprodávejte nemovitosti svépomocí aneb proč vše raději nechat na realitce

V posledních letech zažívají doslova boom webové stránky určené pro prodej nemovitostí bez pomoci realitní kanceláře. Obrací se na něj zejména ti, kteří nebyli spokojeni s realitními službami v minulosti a pak také ti, které odrazuje výše provize realitek a makléřů. Opravdu je ale inzerce přes tyto servery tak výhodná?
Více starostí než se zdá
Na prodeji nemovitosti přece není nic těžkého. …

Registr dlužníků se hodí v mnoha situacích

Věděli jste, že registr dlužníků je běžně přístupný veřejnosti? Zkontrolovat tam můžete nejen sami sebe, ale také kohokoliv jiného. Není ani nutné nikam chodit, přístup k němu funguje online přes internet.
Abychom tedy uvedli informaci na pravou míru, v ČR existuje několik různých registrů dlužníků, jež jsou provozovány soukromými společnostmi. Do nich nahlížet nelze, za poplatek můžete zkontrolovat jedině sami sebe. …

Jak udělat svůj eshop lákavější pro potencionální zákazníky?

Nakupování přes internet je oblíbenou kratochvílí mnoha lidí. Je totiž praktické, rychlé a bez nutnosti kamkoliv chodit. V online obchodech se dá pořídit vše, na co si vzpomenete – od elektroniky, oblečení až po potraviny či knihy. Konkurence je tedy vskutku veliká. Jak se od ní odlišit? Co udělat pro to, aby zrovna váš eshop byl pro zákazníky lákavý?
Otevřená výloha
Zatímco …

Naučte se šetřit a využívejte slevové kupóny

Snad každý jistě ocení návod, jak v dnešní době, kdy se snad všechno zdražuje, ušetřit nějakou tu korunu a nestrávit u toho množství času. S pomocí slevových kupónů a promyšleného portálu, kde je najdete přehledně na jednom místě, totiž můžete šetřit až značné částky. Vyhledání aktuální slevové nabídky navíc zvládnete opravdu za pár minut, protože se všechny nachází na jednom …

Jak na oddlužení nemovitosti prodejem

Máte problém s dluhy, které váznou na vaší nemovitosti a díky tomu brání jejímu prodeji či vám hrozí dokonce ztráta vaší nemovitosti? V tom případě je třeba celou záležitost začít řešit, co možná nejdříve.
Pokud totiž budete jen nečinně přihlížet a necháte věci plynout, může se stát, že dojde k dražbě vaší nemovitosti soudním exekutorem a vy s tím zhola nic nebudete moci dělat.
V těchto nelehkých …

Recenze a slevový kupón Econea přijdou vhod ekologicky smýšlejícím

Není vám lhostejný osud naší planety? Snažíte se produkovat co nejméně odpadu, kupovat čisticí prostředky s obsahem šetrných látek a fungovat bez obalů? Nemusíte být žádná eko, bio přírodní žena, co se nikdy nenamaluje, protože kosmetika je zbytečnost testovaná na zvířatech. Začít se dá i pozvolna a drahé to také není!
S myšlenkou, že ekologie je tady pro každého, kdo má …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.