Články v kategorii: Peníze

Home » Peníze

Neprodávejte nemovitosti svépomocí aneb proč vše raději nechat na realitce

V posledních letech zažívají doslova boom webové stránky určené pro prodej nemovitostí bez pomoci realitní kanceláře. Obrací se na něj zejména ti, kteří nebyli spokojeni s realitními službami v minulosti a pak také ti, které odrazuje výše provize realitek a makléřů. Opravdu je ale inzerce přes tyto servery tak výhodná?
Více starostí než se zdá
Na prodeji nemovitosti přece není nic těžkého. …

Registr dlužníků se hodí v mnoha situacích

Věděli jste, že registr dlužníků je běžně přístupný veřejnosti? Zkontrolovat tam můžete nejen sami sebe, ale také kohokoliv jiného. Není ani nutné nikam chodit, přístup k němu funguje online přes internet.
Abychom tedy uvedli informaci na pravou míru, v ČR existuje několik různých registrů dlužníků, jež jsou provozovány soukromými společnostmi. Do nich nahlížet nelze, za poplatek můžete zkontrolovat jedině sami sebe. …

Naučte se šetřit a využívejte slevové kupóny

Snad každý jistě ocení návod, jak v dnešní době, kdy se snad všechno zdražuje, ušetřit nějakou tu korunu a nestrávit u toho množství času. S pomocí slevových kupónů a promyšleného portálu, kde je najdete přehledně na jednom místě, totiž můžete šetřit až značné částky. Vyhledání aktuální slevové nabídky navíc zvládnete opravdu za pár minut, protože se všechny nachází na jednom …

Jak na oddlužení nemovitosti prodejem

Máte problém s dluhy, které váznou na vaší nemovitosti a díky tomu brání jejímu prodeji či vám hrozí dokonce ztráta vaší nemovitosti? V tom případě je třeba celou záležitost začít řešit, co možná nejdříve.
Pokud totiž budete jen nečinně přihlížet a necháte věci plynout, může se stát, že dojde k dražbě vaší nemovitosti soudním exekutorem a vy s tím zhola nic nebudete moci dělat.
V těchto nelehkých …

Recenze a slevový kupón Econea přijdou vhod ekologicky smýšlejícím

Není vám lhostejný osud naší planety? Snažíte se produkovat co nejméně odpadu, kupovat čisticí prostředky s obsahem šetrných látek a fungovat bez obalů? Nemusíte být žádná eko, bio přírodní žena, co se nikdy nenamaluje, protože kosmetika je zbytečnost testovaná na zvířatech. Začít se dá i pozvolna a drahé to také není!
S myšlenkou, že ekologie je tady pro každého, kdo má …

Řešíte pronájem bytu v Olomouci? Nezapomínejte na smlouvy, protokoly, ale i pojištění

Jakožto atraktivní lokalita na pronájem bytu Olomouc láká stále více a více zájemců o bydlení. Dobrou zprávou pro ně ale je, že navzdory velkému zájmu zde ceny nájmů v poslední době klesají – oproti cenám nemovitostí, které mají zcela opačnou tendenci.
Padla vám některá ze zdejších nabídek do oka? Líbí se vám lokalita, v níž se byt nachází? Možná se nakonec …

Využijte registr dlužníků a zjistěte, s kým máte tu čest

Chystáte se prodat nemovitost a už máte zájemce? Ozval se vám někdo na inzerát, v němž nabízíte automobil? Našli jste nové nájemníky a přemýšlíte, jestli budou poctivě platit? Bojíte se, zda vám klient uhradí celou zakázku? Ve všech těchto situacích se hodí prostudovat registr dlužníků.
Registr dlužníků vede a spravuje Exekutorská komora ČR. Dostat se k němu ovšem není vůbec obtížné. …

Jak ušetřit při nákupu elektroniky přes internet?

Elektronika patří k věcem, u nichž vlastně vůbec nevadí, když si je pořídíte přes internet. Protože zatímco takové šaty si potřebujete vyzkoušet, jestli vám sedí, jak si představujete, elektronické hračky budou vždycky dělat to, co uvádí popisek. Neexistuje tedy důvod, proč si je nepořídit online, z pohodlí domova a se slevou.
Mobily, počítače, notebooky, herní konzole, domácí kina, rádia, přehrávače, reprosoustavy. …

Kam byste investovali pěknou výhru?

Většina z nás, ať už se aktivně zapojujeme do hazardních her, nebo o nich spíš jen mluvíme, občas přemýšlí nad tím, co by udělala s vyšší výhrou. Někdo by se zřejmě rozhodl obdarovat rodinné příslušníky, jiný by přispěl na dobročinné účely, další by investoval do nemovitostí, nakoupil by zlaté cihličky či slitky a podobně. K tomu, abyste vyhráli, ale je potřeba být aktivní …

Tvorba webových stránek vás nemusí zruinovat

Být přítomný v online světě je dnes důležité pro každou firmu, to nám ukázala mimo jiné pandemie nového typu koronaviru. Problém je, že vytvoření webu, nebo dokonce e-shopu něco stojí. Specializované firmy se nestydí říct o desetitisíce, někdy dokonce i statisíce korun. Kde na to mají podnikatelé brát?
Opravdu jsou firmy, které vám vytvoří systém přímo na míru a naúčtují si …

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně na projektové řízení? Vyzkoušejte český program eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Hledáte investiční příležitost s jistým výnosem? Doporučujeme investice do dluhopisů ENDEKA.

Vybíráte nový reprezentativní tablet? Apple iPad je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.