30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.
Home » Půjčky

Půjčky online jsou k dispozici rychle a jednoduše

Nabídka získání půjčky online je velmi rychlá a snadná. Pro její získání nemusíte z domu nikam chodit. Postačí si sednout k počítači a pouze vyplnit online žádost. Vše uděláte z pohodlí Vašeho domova. Do 60 minut jsou většinou peníze připsané na vašem účtu.

Podmínky si navíc nastavujete sami, podle vlastního uvážení. Ať už si vyberete jakékoliv půjčky online, ihned uvidíte i výši Vašich splátek. Než však odešlete svou připravenou žádost, důkladně zvažte své rozhodnutí. Není dobré jednat unáhleně. Zkuste si zjistit před odesláním žádosti alespoň výši RPSN a základní informace o půjčce. Většina společností má tyto informace uvedené na svých webových stránkách.

Autor obrázku: William Brawley

Jak si poradit s vyplněním žádosti

Vyplnění žádosti je velice snadné. Většina společností má formulář žádosti o online půjčky připravený na svých webových stránkách. Do žádosti uvedete:

  • kolik si chcete půjčit
  • jak dlouho chcete splácet
  • vyplníte své osobní údaje
  • žádost odešlete

Po odeslání žádosti Vám jsou většinou na e-mail odeslány obchodní podmínky společnosti, u které o půjčku žádáte. Během několika minut Vám poté zavolá operátor společnosti, aby ověřil, že údaje, které jste uvedli v žádosti, jsou správné. Po ověření údajů se žádost postoupí k takzvanému scoringu klienta. Na tomto základě Vám pak bude půjčka online schválená. O výsledku se dozvíte během 60 minut.

Proces schvalování

Informace o schválení Vám přijdou na e-mail, během několika desítek minut. Poté Vám bude tato informace zaslaná i na mobilní telefon formou sms zprávy. Po obdržení sms budete muset ve správném tvaru tuto nabídku potvrdit. Jakmile obdrží společnost vaši akceptaci, převede peníze na Váš účet. O provedené platbě na účet budete opět informování sms zprávou a e-mailem, včetně platebních instrukcí.

E-mailem rovněž obdržíte smlouvu o půjčce a základní informace o době splatnosti. Většina společností svým klientům zasílá sms zprávy před termínem úhrady splátky. Tím vám společnost zajistí možnost, že bude splácet řádně a včas.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně vést projekty? Vyzkoušejte software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový software od Vemy!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Vybíráte nový reprezentativní telefon? Apple iPhone 14 Pro je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.