30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.
Home » Půjčky

Půjčky online jsou k dispozici rychle a jednoduše

Nabídka získání půjčky online je velmi rychlá a snadná. Pro její získání nemusíte z domu nikam chodit. Postačí si sednout k počítači a pouze vyplnit online žádost. Vše uděláte z pohodlí Vašeho domova. Do 60 minut jsou většinou peníze připsané na vašem účtu.

Podmínky si navíc nastavujete sami, podle vlastního uvážení. Ať už si vyberete jakékoliv půjčky online, ihned uvidíte i výši Vašich splátek. Než však odešlete svou připravenou žádost, důkladně zvažte své rozhodnutí. Není dobré jednat unáhleně. Zkuste si zjistit před odesláním žádosti alespoň výši RPSN a základní informace o půjčce. Většina společností má tyto informace uvedené na svých webových stránkách.

Autor obrázku: William Brawley

Jak si poradit s vyplněním žádosti

Vyplnění žádosti je velice snadné. Většina společností má formulář žádosti o online půjčky připravený na svých webových stránkách. Do žádosti uvedete:

  • kolik si chcete půjčit
  • jak dlouho chcete splácet
  • vyplníte své osobní údaje
  • žádost odešlete

Po odeslání žádosti Vám jsou většinou na e-mail odeslány obchodní podmínky společnosti, u které o půjčku žádáte. Během několika minut Vám poté zavolá operátor společnosti, aby ověřil, že údaje, které jste uvedli v žádosti, jsou správné. Po ověření údajů se žádost postoupí k takzvanému scoringu klienta. Na tomto základě Vám pak bude půjčka online schválená. O výsledku se dozvíte během 60 minut.

Proces schvalování

Informace o schválení Vám přijdou na e-mail, během několika desítek minut. Poté Vám bude tato informace zaslaná i na mobilní telefon formou sms zprávy. Po obdržení sms budete muset ve správném tvaru tuto nabídku potvrdit. Jakmile obdrží společnost vaši akceptaci, převede peníze na Váš účet. O provedené platbě na účet budete opět informování sms zprávou a e-mailem, včetně platebních instrukcí.

E-mailem rovněž obdržíte smlouvu o půjčce a základní informace o době splatnosti. Většina společností svým klientům zasílá sms zprávy před termínem úhrady splátky. Tím vám společnost zajistí možnost, že bude splácet řádně a včas.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.