30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.
Home » Peníze

Nejvíce lidí nakupuje v Kauflandu

reverent / Pixabay

Možná mezi ně patříte i vy a důvod je jasný – dobré ceny, široký sortiment a kvalitní služby lákají zákazníky k nákupu. Jasné je asi i to, že první věc, která hraje velkou roli při nákupu, je cena. Podle ní se rozhodne většina lidí, jestli v daném obchodním řetězci nakoupí, či nikoliv. Proto také sledujeme letáky a podle nich se pak velmi často rozhodujeme, kam si zajdeme nakoupit. A právě Kauflland, nabízí opravdu skvělé ceny, které jsou mnohdy i více jak o polovinu levnější, než nabízí konkurence.

Často se také vypravujeme i do německého Kauflandu, pokud pro nás není úplně daleko a nakupujeme právě zde. V Německu totiž můžeme čekat mnohem větší kvalitu a nižší cenu. Mezi nejnavštěvovanější obchody v Německu patří právě opět Kaufland a Real.

V Čechách je potom na druhém místě Penny Market. Zde zákazníci oceňují hlavně to, že nakoupí rychle a nečekají dlouhé fronty u pokladen.

Pokud jdeme pouze pro rychlý nákup, tak si vybíráme menší obchody a je pro nás přijatelnější jít do Penny Marketu, Lidlu, či Billy a pokud jdeme pro nákup na delší dobu, pak si vybíráme hlavně velké supermarkety a hypermarkety a to Kaufland, Globus, Interspar, Albert a Tesco. Zde najdeme vše, co je pro nás důležité a nemusíme obíhat více obchodů najednou. Proto jsou pro nás tyto větší obchody v tuto chvíli jasnou volbou.

Větší nákupy uskutečňujeme jednou za 14 dní až jednou za měsíc. Zboží denní spotřeby, jako jsou pečivo a uzeniny, nakupujeme i v menších obchodech. Nechceme v žádném případě kvůli těmto věcem stát někde fronty.

Při nákupu ale téměř vždy hraje největší roli cena. To je to, podle čeho zákazník vybírá a rozhoduje se o tom, kde zrovna nakoupí.

To samé pak platí u drogerie. Ty zase nabízejí svým zákazníkům slevové kartičky na určité druhy zboží, které si mohou zákazníci koupit za ty nejlepší ceny a tím lákají k návštěvě právě jejich obchodu. S tímto přišlo také i Tesco.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně vést projekty? Vyzkoušejte software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový software od Vemy!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Vybíráte nový reprezentativní telefon? Apple iPhone 14 Pro je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.