Home » Půjčky

Češi nedají na rychlé půjčky před výplatou dopustit

Podle posledních průzkumů se finanční gramotnost v České republice mírně zlepšila. Paradoxně však spousta Čechů nemyslí na zadní kolečka a nevytváří si adekvátní finanční rezervu. Někteří dokonce žijí takzvaně „od výplaty k výplatě“, a to i v případě nadprůměrného měsíčního příjmu. Na vině je špatné hospodaření a přílišné utrácení za věci, které nejsou tak úplně potřebné. Problém nastává v momentě, kdy napjatý rozpočet nabourá výdaj navíc. Může se jednat o poruchu na automobilu, nedoplatek za energie nebo třeba závada na spotřebiči, který je pro chod domácnosti důležitý. I takové situace lze naštěstí poměrně jednoduše vyřešit rychlá půjčka online.

Co byste měli vědět o rychlých půjčkách?

Rychlá půjčka před výplatou vám přijde vhod vždy, když se dostanete do menších finančních potíží, které musíte akutně vyřešit. Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám na pár dní či týdnů půjčil, pravděpodobně vám ani nic jiného nezbude. Na druhou stranu se nemusíte bát, protože nedávné legislativní změny vyřadily z nebankovního trhu množství podvodných firem. Přesto buďte při hledání půjčky online obezřetní a vyberte si transparentní produkt s výhodnými parametry. Vždy si předem přečtěte smluvní podmínky a nikdy nedávejte souhlas s něčím, čemu stoprocentně nerozumíte.

Kvalitní rychlá půjčka vypadá takto…

Solidní nebankovní společnost nemá důvod cokoliv tajit. Příkladem budiž společnost Emma’s Credit s.r.o., která má na svých webových stránkách veškeré důležité údaje, obchodní podmínky a rozhodčí smlouvy.

O rychlou online půjčku lze zažádat prostřednictvím online formuláře na www.emmascredit.cz a napoprvé můžete získat až 3000 Kč. V případě kladného posouzení žádosti poskytovatel odešle peníze do 30 minut. O půjčku lze žádat opakovaně a prověření zákazníci dosáhnou na vyšší částky (maximum je 7000 Kč). Půjčka je splatná jednorázově, a to v rozmezí 5 – 45 dní.

Za nebankovní rychlou půjčku se stydět nemusíte. Vyberete-li si kvalitní produkt jako Emma’s Credit, zažehnáte problémy s cashflow a nebudete se zbytečně vázat splátkovým kalendářem na několik dlouhých měsíců či let.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální systém CRM? Doporučujeme vyzkoušet český software eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví a fakturace online mohou být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.