Home » Peníze

Platíte přemrštěné částky na plyn a elektřinu? Udělejte tomu přítrž!

Pravidelné platby inkasa bere většina lidí jako samozřejmost. Možná k nim patříte také a neřešíte, že se vámi placené částky neustále zvyšují. Zejména u plateb spojených s elektřinou a plynem se jedná o tradiční záležitost. Jste to ovšem vy samotní, kdo se může ozvat a učinit těmto nehoráznostem přítrž. Optimální je přestup k novému menšímu dodavateli, který jednak dokáže snížit ceny na minimum a jednak s vámi bude také úplně jinak jednat. To ovšem nejsou jediné přednosti. Pojďme si hlavní výhody přestupu k menšímu dodavateli plynu a elektřiny přiblížit podrobněji.

Ceny půjdou dolů

Snížení plateb za plyn i elektřinu je ostatně hlavním motivem každého, kdo se rozhodne přestoupit k jinému dodavateli. Proč si to menší společnosti mohou dovolit? Především většinou disponují vlastními zdroji energie. Tím pádem dokážou stlačit ceny směrem dolů a konečný zákazník, tedy vy, bude nakonec platit v pravidelných intervalech mnohem menší částky než doposud.

Nebudete už jen číslem elektroměru

Menší dodavatelé plynu i elektřiny k vám budou přistupovat mnohem osobněji. Určitě vás nijak nepřekvapí, když vás osloví jménem a skutečně se věnují pouze vašim problémům a přáním. Už nebudete pouhým číslem plynoměru a elektroměru, které bylo kdy zapotřebí pouze z toho důvodu, že chtěl dodavatel zjistit aktuální stav spotřeby a následně inkasovat finanční částku. O menším dodavateli elektřiny se dozvíte více například na https://www.epet.cz/elektrina/.

Jednoduchý a rychlý přechod

Přestup k jiné společnosti dodávající elektřinu a plyn není nijak náročný. Pokud se na ni obrátíte, určitě v tom nebudete sami. Profesionálové vám pomohou s vyplněním potřebných formulářů a smluv. Přesvědčit se o jednoduchosti tohoto procesu a dalších výhodách menších dodavatelů můžete třeba na https://www.epet.cz/plyn/.

 

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Jak efektivně vést projekty? Vyzkoušejte software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový software od Vemy!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Vybíráte nový reprezentativní telefon? Apple iPhone 14 Pro je to, co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.