30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Úspora energií

Home » Úspora energií

Skeleton vstupuje na polský trh a oznamuje dohodu se společností ZPUE pro oblast udržitelné energie

Společnost Skeleton Technologies podporovaná organizací EIT InnoEnergy a výrobce elektrických rozvaděčů ZPUE uzavřely obchodní dohodu o poskytování řešení pro skladování energie na polském trhu. Skeleton Technologies je globální technologický lídr v oblasti superkapacitorů pro ukládání energie a ZPUE představuje největšího výrobce rozvaděčů vysokého a nízkého napětí v Polsku.
Zástupci obou společností podepsali v polovině května Letter of Intent, podle kterého by měl Skeleton …

Zateplení snižuje náklady na energie až o 45 %

S přicházející energetickou krizí a rapidním růstem cen vyvstává otázka, jak ulevit peněžence bez toho, abychom si museli odepírat teplo. Jedním z možný řešení je investice do zateplení domova, která může při správné realizaci ušetřit až 45 % z nákladů na vytápění. Navíc, zájemci mohou využít i dotace, například z programu NZÚ, který nabízí až 50% příspěvek na zateplení domu.
Češi se již tradičně …

Zdražování cen energií může mj. vyústit i v masivní změny dodavatelů

Téma zdražování cen plynu a elektřiny je hojně diskutováno odborníky i laiky již několik měsíců. První opravdové zvýšení cen však přišlo až v září a s přicházejícím podzimem si tak mnozí uvědomují plné finanční dopady zdražování teprve nyní, když má obávané zvýšení cen reálnou podobu. Koncový zákazník zdražení pocítí až s vyúčtováním za rok 2021. Pro rodiny to může představovat i …

Realizace dřevostavby: S důrazem na maximální úsporu času i peněz

 
Uvažujete aktuálně o novém bydlení? Pak už jste zcela jistě řešili dilema mezi klasickým zděným domkem a dřevostavbou. Na realizaci samotného záměru chce ušetřit úplně každý a této zásadní otázce se nevyhneme. My se v následujících řádcích zaměříme na dřevostavby. Právě ony jsou totiž schopny přinést vysokou úsporu finančních prostředků.
Expresní realizace
Stavba standardního zděného domu většinou trvá minimálně jeden rok, a …

Jak vybrat nejlepšího poskytovatele internetu?

Bez domácího připojení se dnes obejde málokdo. Doby, kdy nám stačilo mrknout na internet v práci nebo ve škole, jsou nenávratně pryč, a na pomalé vytáčené připojení můžeme už naštěstí také jen vzpomínat. S poptávkou se samozřejmě zvyšuje i nabídka, a tak mají obyvatelé větších měst a zejména Prahy z čeho vybírat. Poradíme vám, jak nešlápnout vedle.
Mějte přehled o nabídce
I …

Díky bezplatné internetové službě zjistíte, jak se dají ušetřit peníze při provozu vaší domácnosti

Platby složenek za vodné a stočné, elektřinu a plyn jsou pro mnohé z vás jistě strašákem, který vás každý měsíc trápí. Abyste se stali méně závislými na centrálních dodávkách energií a ušetřili nemalé množství peněz, je dobré investovat do moderních prvků a systémů. O tom, jaké výhody přinášejí, vás nyní bezplatně informuje služba E.ON Rádce.
Úspor energií docílíte pořízením inovativních zařízení a …

Jak přestat přeplácet zbytečně moc za energie s Energetickou kanceláří

V dnešní době jsme obklopeni všemi možnými paušálními poplatky, které každý měsíc vysávají náš účet. Spousta z nás se snaží své peníze ušetřit na jednorázových transakcích, jako například na zlevněném zboží v hypermarketech nebo na motorových palivech. Proč tedy nezkusit nějakou alternativu i pro paušální poplatky, která by nám pomohla omezit výdaje i v tomhle směru?
Jedním z paušálních poplatků je učet za elektrický proud …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.