Články v kategorii: Hypotéky

Home » Hypotéky

Uvažujete nad koupí vlastního bydlení? Seznamte se s podmínkami pro získání hypotéky v roce 2021

Ještě nedávno se sazby hypotečních úroků pohybovaly na minimu, což vyústilo v obrovský zájem o vlastní bydlení. Vyhlédli jste si hezký domeček na kraji města a plánujete jeho koupi? Přečtěte si, jaké podmínky pro získání hypotéky v roce 2021 musíte splňovat.
Všeobecné podmínky pro získání hypotéky stanovuje Česká národní banka, další pak plynou ze zásad konkrétní bankovní instituce. V základu musíte …

Jak vybrat realitní kancelář?

Realitní kancelář bychom určitě neměli vybírat jen podle toho, zda se obejde bez provize nebo třeba jejího známého jména. Můžeme se totiž spálit, i když oslovíme značku, u které bychom čekali naprostou kvalitu. Opatrnost je na místě jak při výběru realitky, tak i při volbě makléře, sepsání dohody o výši provizi i podpisu exkluzivní smlouvy. A nezapomeňte i na kontrolu realitky během …

Dopřejte si bydlení v nejžádanějších lokalitách v Brně

Není nic lepšího, než bydlet na tzv. dobré adrese. To znamená, že je zde veškerá občanská vybavenost, dostatek zeleně i zázemí pro děti a současně se velmi jednoduše a rychle dostanete do centra. Kde takovéto rezidentní bydlení v Brně naleznete?
Ujasněte si priority
Každý má ohledně svého bydlení jiné požadavky. Než navštívíte realitní kancelář, položte si několik otázek. Preferujete byt v centru, …

Na hypotéku dosáhnete i se záznamy v registru

To, že jste se dostali do finanční nouze, ještě nemusí znamenat, že jste nezodpovědní. Někdy tato situace může nastat takřka bez vašeho přispění. Pouze shodou nečekaných okolností. Důležité je na nic nečekat a problém vyřešit. Nebankovní sektor nabízí pomocí jak pro podnikatele, tak i pro soukromé osoby.
Zapomeňte na záznamy a vyřešte problém
Pokud jste se dostali do finanční nouze a nevíte …

Americká hypotéka vyřeší vaše finance

Rekonstrukce domu spotřebuje celkem dost vašich finančních prostředků. Pokud víte, že jich máte nedostatek, a přesto potřebujete například zateplit dům nebo vyměnit okna, pak na nic nečekejte a požádejte o pomoc. Vyplatí se to hlavně do budoucna.
Snižte si výdaje za topení rekonstrukcí domu
Také vždy při placení účtů kroutíte nevěřícně hlavou nad jejich vysokými čísly? A nejvíce se většinou zaplatí za …

Hrozí vám exekuce?

Exekuce je strašákem spousty lidí. Stačí málo a už se na vás problémy vrší. Přitom není potřeba je nechat dojít tak daleko. Stačí si sednout, zhluboka se nadechnout a pak začít přemýšlet, jaké máte možnosti na únik z tohoto zlého snu.
Nejdřív konec starostí a pak zasloužená dovolená
Pokud také při vyslovení slova „exekuce“ propadáte panice, pak jste v tento okamžik na správném místě. …

Získejte půjčku ještě dnes

Přemýšlíte nad hypotékou bez registru, ale nejste si jistí, jestli vám ji schválí? Pokud máte pouze drobné zápisy v registrech, tak vám ji v nebankovních společnostech určitě schválí, a dokonce se nepřipravíte o tolik výhodný úrok.
Získejte půjčku ještě dnes
Jestliže si potřebujete půjčit akutně peníze, zapomeňte na zpomalené banky, ale volte nebankovní společnosti a jejich nebankovní americkou hypotéku. Tento úvěr totiž můžete získat …

Hypotéka bez registru

 
Někdy potřebujeme peníze, které k dispozici prostě nemáme, a právě proto se rozhodneme pro nějakou půjčku. Problém je ale takový, že nic není jen tak, a že i volba vhodné půjčky může být náročnější, než jsme si vůbec mysleli.
Snad každý se někdy v životě dostal do situace, kdy potřeboval peníze. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy je získání půjčky z nějakého důvodu poměrně …

Nebankovní americká hypotéka – peníze na všechno

Snažíte se zařídit domácnost, toužíte po novém autě, dovolené nebo vyplacení dluhů? Chybí vám však dost vysoká částka k tomu, abyste toto všechno vyřešili? Pokud hledáte snadné a rychlé řešení, jak přijít k penězům, tak to umí nebankovní americká hypotéka.
Každý touží plnit si sny, vyřešit svoje problémy a potřeby, ale vždy k tomu chybí peníze. Někdy jen málo, jindy zase moc, ale bez …

Nemusíte mít na účtu statisíce, abyste vyrazili na pořádnou dovolenou

Kvalitní a dostatečný odpočinek by měl být v životě stejně důležitý jako čas na práci. Bohužel, většina lidí neustále jen pracuje a čas sami na sebe si udělají až když je zpravidla pozdě. Přitom sehnat si peníze na parádní dovolenou je tak snadné!
V životě by měl mít každý čas nejen na práci, ale také na odpočinek. To je jediný způsob, jak ze …

Stránky

Doporučujeme

Mějte svou domácnost v bezpečí, přehledné srovnání pojištění domácnosti online a sjednání do několika minut.

Přehledné porovnání hypoték online, kde si můžete vybrat tu nejvýhodnější hypotéku.

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste využívat profesionální CRM systém? Doporučujeme vyzkoušet český software pro řízení projektů eWay-CRM.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Využijte mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností. peníze ihned

Hledáte investiční příležitost s jistým výnosem? Doporučujeme investice do dluhopisů ENDEKA.

Vybíráte nový tablet s reprezentativním vzhledem? iPad Pro je to co hledáte!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.