Články v kategorii: Hypotéky

Home » Hypotéky

Hypotéka bez registru

 
Někdy potřebujeme peníze, které k dispozici prostě nemáme, a právě proto se rozhodneme pro nějakou půjčku. Problém je ale takový, že nic není jen tak, a že i volba vhodné půjčky může být náročnější, než jsme si vůbec mysleli.
Snad každý se někdy v životě dostal do situace, kdy potřeboval peníze. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy je získání půjčky z nějakého důvodu poměrně …

Nebankovní americká hypotéka – peníze na všechno

Snažíte se zařídit domácnost, toužíte po novém autě, dovolené nebo vyplacení dluhů? Chybí vám však dost vysoká částka k tomu, abyste toto všechno vyřešili? Pokud hledáte snadné a rychlé řešení, jak přijít k penězům, tak to umí nebankovní americká hypotéka.
Každý touží plnit si sny, vyřešit svoje problémy a potřeby, ale vždy k tomu chybí peníze. Někdy jen málo, jindy zase moc, ale bez …

Nemusíte mít na účtu statisíce, abyste vyrazili na pořádnou dovolenou

Kvalitní a dostatečný odpočinek by měl být v životě stejně důležitý jako čas na práci. Bohužel, většina lidí neustále jen pracuje a čas sami na sebe si udělají až když je zpravidla pozdě. Přitom sehnat si peníze na parádní dovolenou je tak snadné!
V životě by měl mít každý čas nejen na práci, ale také na odpočinek. To je jediný způsob, jak ze …

Uchovejte si své soukromí

Ne každý klient, který by měl rád k dispozici spotřebitelský úvěr, chce také odhalit vše ze svého soukromí. Alespoň to, co se týče oblasti financí. Jestliže se neradi chlubíte svým příjmem, pak zkuste využít spíše některého nebankovního poskytovatele.
Zatímco každá banka chce ve většině případech vidět vždy vaše daňové přiznání, vám se nebude muset chtít s ním vyjít na světlo. Alespoň v případě, že …

Jak vybrat dobrou realitní kancelář

Výběr realitní kanceláře je prvním krokem k tomu, jak bezproblémově a pohodlně prodat nemovitost. Pokud si myslíte, že prodej domu zvládnete sami, tak se zamyslete nad celým zdlouhavým a náročným postupem, který vás čeká a inspirujte se, co všechno vám realitní kancelář dokáže usnadnit.
Správný výběr
Při výběru realitní kanceláře vybírejte ověřenou společnost, která má velké pokrytí a orientuje se na trhu …

Stavba nového domu – co vše je potřeba zvážit?

Mít vlastní dům je snem mnoha lidí, kteří dávají přednost přírodě před ruchem a shonem města. Od snu to pak k realitě může být jen kousek, avšak je potřeba pečlivě plánovat a zvážit všechny dostupné možnosti.
Lokalita
Pozemek, na kterém budete bydlet, je klíčový. Rodinný dům si totiž můžete přizpůsobit k obrazu svému, avšak s pozemkem a lokalitou již později nelze udělat …

Výkup nemovitosti – jeho výhody i úskalí

Zvažujete-li prodej nemovitosti a tlačí vás čas, dluhy, exekuce a další povinnosti či nepříjemné události, je jasné, že je na místě popřemýšlet o výkupu nemovitosti. Stejně tak, pokud již máte vyhlídnutou jinou nemovitost a reálně uvažujete o její koupi. Ano, doba je uspěchaná a každý si raději zvolí svižnější tempo. Pokud ale s prodejem nemovitosti nikterak nespěcháte, je ve většině případů …

Bydlení je životní investicí. Kde na něj vzít peníze?

Investice do bytu nebo domu patří pro většinu lidí k těm nejvyšším za celý jejich život. Vždyť mnozí se kvůli bydlení zadluží na dlouhá desetiletí. Není na tom nic nenormálního, bydlet potřebujeme všichni, málokdo má přitom v mládí našetřené miliony, za něž by si mohl bydlení pořídit.
Snahou každého člověka je pořídit bydlení co nejlevněji. Jenže i ty nejnižší částky se …

Realizace dřevostavby: S důrazem na maximální úsporu času i peněz

 
Uvažujete aktuálně o novém bydlení? Pak už jste zcela jistě řešili dilema mezi klasickým zděným domkem a dřevostavbou. Na realizaci samotného záměru chce ušetřit úplně každý a této zásadní otázce se nevyhneme. My se v následujících řádcích zaměříme na dřevostavby. Právě ony jsou totiž schopny přinést vysokou úsporu finančních prostředků.
Expresní realizace
Stavba standardního zděného domu většinou trvá minimálně jeden rok, a …

Fenomén bydlení „ve vlastním“

Trendem posledních několika let je bydlení pěkně ve vlastním, a to i přestože ceny nemovitostí neustále rostou. Jde o opravdový český fenomén, kterým překvapujeme nejednoho cizince. V západních zemích je trend totiž zcela opačný. 80 % Čechů již žije ve vlastní nemovitosti a většina těch, co se zrovna nachází ve fázi hledání nového bydlení, chce byt či dům také do osobního …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

Pořiďte si výhodně nové sídlo firmy Brno v moderním business centru IBC Příkop nebo Mlýnská.

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální CRM software? Doporučujeme vyzkoušet český systém eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový informační systém vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý fakturační program na míru vaší společnosti.
Poradenská společnost OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.