Home » Daně

Finanční audit nemusí znamenat bezesné noci


Být majitelem či spoluvlastníkem firmy je jistě báječná věc. Ať už máte podnik prosperující v oblasti oděvního průmyslu, nebo se třeba pohybujete ve světě informačních technologií, víte, co je pro efektivní chod společnosti důležité. Máte firemní know-how, ověřené výrobní i prodejní postupy, zkušený manažerský tým, spolehlivé zaměstnance. Stále však zůstává na vašich bedrech odpovědnost za to, aby v oblasti financí a účetnictví fungovalo vše tak, jak má, totiž legálně, průkazně a přehledně.

Průběžná kontrola může odhalit nedostatky dříve

Audit neboli kontrola, přezkoumání a zhodnocení účetních dokumentů nezávislou osobou se čas od času nevyhne žádné firmě. Je důležité si uvědomit, že nejde o cílené zjišťování nedostatků či dokonce pochybení ze stran zaměstnanců. Naopak. Auditoři pomáhají prostřednictvím průběžného auditu k lepšímu fungování podniku, dokáží osvědčenými postupy odhalit nepřesnosti v účetnictví, poskytnou poradenství v problematických otázkách. Auditor z SP Audit je schopen být s vámi, jako klientem, po celé účetní období a kontaktovat vás při zjištění jakýchkoliv nejasností ve vnitropodnikových záležitostech. Nabízí víceletou spolupráci. Finanční audit bývá ukončen podrobnou zprávou, ze které vyčtete zjištěné nedostatky, jsou-li, a doporučení k nápravě.

Daňové poradenství k nezaplacení

V rámci péče o zákazníky SP Audit umožňuje klientům mimo jiné i daňové poradenství. V jejich poli působnosti najdete kompletní zpracování daňových přiznání, v případě potřeby zajistí odklad termínu podání přiznání k dani z příjmů. Ničím výjimečným není ani služba průběžného poradenství, řešení aktuálních otázek v oblasti daní a jiné. Díky daňovému poradci budete ušetřeni komunikace se správci daně. Navíc máte možnost proškolit vašeho podnikového zaměstnance pracujícího na pozici účetního či ekonoma od profesionálů, jelikož SP Audit provádí i školení v oboru účetnictví a daní.

 

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální systém CRM? Doporučujeme vyzkoušet český software eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví a fakturace online mohou být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.