30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Pojištění

Home » Pojištění

Zdravotní pojištění pro cizince: Efektivní zabezpečení zdravotní péče nejen v ČR

Česká republika je atraktivní destinací pro mnoho cizinců, ať už sem přicházejí studovat, pracovat nebo založit rodinu. V každém případě je důležité zajistit zdravotní péči. Pro takové situace je připraveno zdravotní pojištění pro cizince.

Kdo potřebuje zdravotní pojištění pro cizince?

Toto speciální zdravotní pojištění je určeno pro cizí státní příslušníky, kteří se trvale zdržují na území České republiky a nemohou být zahrnuti do …

Braňte svoje práva. Jak funguje pojištění právní ochrany?

Pojištění právní ochrany

Do právního sporu se člověk dostane raz dva. Stačí, když se začnete hádat s cestovkou o peníze za zrušený zájezd. I pro tuto situaci existuje druh pojištění. Je jím pojištění právní ochrany. Podívejte se, jak vás toto pojištění chrání a co všechno kryje.
Definice pojištění právní ochrany
Tento typ pojištění se týká právnických, ale i fyzických osob. Jeho podstatou je náhrada finančních prostředků, …

Kupujete ojeté auto? Dejte si pozor na bourané kusy

Majitelé některých autobazarů jsou odborníci na kamuflování. Jsou schopni bourané auto přetvořit natolik, že jeho pohnutou historii by uhádl na první pohled stěží i odborník. Nákup bouraného vozu však představuje velké riziko pro vaši bezpečnost. Takové auto je mnohem křehčí a jeho pasažéři mají při nehodě mnohem nižší šanci, že přežijí. Jak jej poznat a vyvarovat se koupě takového kusu?
Nákup …

Co všechno kryje havarijní pojištění a proč si ho sjednat?

Havarijní pojištění je v dnešní již poměrně běžnou záležitostí a jeho využití stoupá úměrně se zájmem řidičů o novější vozy. Toto pojištění se totiž většinou nevyplatí sjednávat na vozy starší deseti let. Alespoň to uvádí většina odborníků. Záleží ovšem na hodnotě automobilu a na cenách případných oprav. Na co všechno se havarijní pojištění může vztahovat a proč je dobré si …

Limity pojistného plnění u povinného ručení anebo co byste o nich měli vědět

Na rozdíl od havarijního pojištění nemá povinné ručení spoluúčast. Je to logické, protože u havarijního pojištění platí pojišťovna vám a vy si můžete zvolit, zda se chcete nějakou částkou podílet na škodě, a tím si tak zlevnit pojistku. U povinného ručení platí pojišťovna třetí straně, které jste způsobili vozidlem škodu, a proto nemá povinné ručení spoluúčast a poškozený dostane při …

Téma dne aneb pojištění odpovědnosti zaměstnanců

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pohoda a klid na pracovišti, dobrá nálada po celý den. A samozřejmě pocit jistoty, to vše dodává vhodně zvolené pojištění! Jde o často diskutovanou záležitost, protože ačkoliv na některé věci může mít každý svůj názor, pojistky jsou rozhodně o něčem jiném. Kdo nemá sjednánu vůbec žádnou, zbytečně potom riskuje.
Otázkou ale je, u kterého pojistitele se …

Typy cestovního pojištění

cestovani

Cestovní pojištění je jedna z věcí, která nám pomůže vyřešit problémy spojené s cestováním. Umožní nám pocit klidu, ať už cestujeme kamkoliv. Cílem dovolené je odpočinek a ne zbytečné řešení problémů. Pokud se do nich však dostaneme, cestovní pojištění nám je pomůže vyřešit.
Jedním z druhů cestovních pojištění se stalo pojištění léčebných výloh. Zahrnuje nezbytnou úhradu nákladů na ošetření při úrazu …

Nehody v běžném životě nebo v práci? Chraňte se vhodným pojištěním!

V životě existují situace, které nemůžete ovlivnit, důsledky však řešit musíte. Většina škod, které neúmyslně někomu způsobíte na majetku nebo zdraví, má velké finanční důsledky. Jak minimalizovat dopady takových událostí a zajistit, aby pro vás následky újmy nebyly likvidační? Řešením je pojištění občanské odpovědnosti za škodu, případně odpovědnosti zaměstnance za škodu. To pro případy, kdy se taková nehoda stane v zaměstnání.

3 typy pojištění, která rozhodně nejsou zbytečná

Nemá smysl si nalhávat, že se vyplatí všechny pojistné produkty. Některé jsou nastaveny, slušně řečeno, velmi úsměvně. My jsme se však zaměřili na pojištění, která smysl mají a mnoho lidí je vnímá jako „nepostradatelné pro pohodový život“.

Cestovní pojištění online? Nebuďte osli, takhle ušetříte

Cestovní pojištění je jedna z věcí, u kterých platí „za málo peněz hodně muziky“. Je tak dostupné, že prakticky není důvod, proč si ho před cestou do zahraničí nepořídit. Největší problém budete mít leda s výběrem, protože na trhu nabízí tuto službu řada společností. Existují ale webové stránky, které vám volbu cestovního pojištění usnadní.
Zařídit cestovní pojištění je opravdu snadné. Prostřednictvím …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.