Home » Půjčky

Jak na nečekanou finanční tíseň? Třeba nebankovní půjčkou

Nečekaná finanční tíseň nemusí být vždy vaší noční můrou, pokud víte jak na ni. Nedostatek peněz lze velmi lehce vyřešit například nebankovní půjčkou, jejíž získání je rychlé a jednoduché. Jak si ale vybrat tu správnou nebankovní půjčku?

Sledujte důležité ukazatele vedle rychlosti a jednoduchého získání také dobu splatnosti a úrok

I přesto, že máte své finance velmi dobře pod kontrolou, může vás zastihnout nečekaný a vysoký výdaj, na který nestačí ani vaše úspory. Takovou událostí může být náhlá ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemocenská, nutná rekonstrukce vašeho bytu nebo domu z důvodu havárie a jiné. Pro takové případy vám pomůže půjčka, a pokud chcete rychlou a jednoduchou (bez zbytečné administrativy apod.), pak určitě zvolte půjčku nebankovní.

Dále sledujte dobu splatnosti a samozřejmě úrok. Finanční tíseň nelze vždy vyřešit rychle, měli byste proto mít dostatečný čas na splacení. Finanční společnost BB Finance Group navrhla takový program půjček, jehož výhody jak ve splatnosti, tak v přijatelném úroku jsou oproti ostatním společnostem zásadně lepší a vy se tak do své finanční pohody dostanete snáze a rychleji. O výhodách nebankovní půjčky od BB Finance Group více zde.

Rychlá nebankovní půjčka, kterou můžete pomalu splácet

Většina rychlých nebankovních půjček má ve svých podmínkách také jejich rychlé splacení, a pokud termíny nedodržíte, čekají vás poplatky. Na základě přehledu maximálních splatností rychlých nebankovních půjček je zřejmé, že nejvíce společností vám půjčí peníze na cca 30 dní. V praxi to znamená, že půjčku musíte splatit do vaší další výplaty, co když ale svůj finanční problém tak rychle nevyřešíte?

U společnosti BB Finance Group si můžete půjčit od 1000,- Kč do 45000,- Kč se splatností od 7 dní do 12 měsíců. V případě půjčky na období delší než 1 měsíc vám bude půjčka rozložena do jednotlivých splátek.

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální systém CRM? Doporučujeme vyzkoušet český software eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví a fakturace online mohou být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.