Home » Investice

Potřebujete webové stránky? Tak si je udělejte!

Na internetu se procházením různých webových stránek baví spousta lidí. Myslíte, že vytvořit takovou online prezentaci musí být těžké? Naopak. Existují různé webové editory, díky kterým si vlastní stránku dovede vytvořit každý. A ani nepotřebujete být programátorem. Na web design si klidně troufněte sami. Jednoduchá administrativa a práce se stránkami vám ukážou, že je to opravdu snadné. Neplaťte zbytečně za něco, co zvládnete hravě vy sami.

Vlastní úsilí se víc cení

Když člověk potřebuje vytvořit webové stránky jako prezentaci své práce, většinou shání odborníka, aby mu s tím poradil. Může vás to ale stát zbytečně moc peněz. Proč? Musíte zaplatit jeho čas, nápad a veškerou práci. Co když si je ale vytvoříte sami? Neházejte flintu do žita dřív, než to alespoň zkusíte. Možná zjistíte, že to tak těžké není a stanete se jednookým králem mezi slepými. Navíc soběstačnost a vlastní píle pro vás bude větší odměna než jen hotové webovky, které udělal někdo jiný.

Jak si vytvořit webové stránky?

Na internetu najdete spoustu webových editorů, které jsou nastaveny pro vlastní tvorbu. Jeden si vyberte a uvidíte, jak se vám s ním pracuje. Všechny mají trial verzi, kterou si můžete vyzkoušet, pokud si nejste jistí. Na začátku vaší práce je nutná registrace přes e-mail a heslo. Tvorba webových stránek začíná výběrem šablony a trefného názvu. Pak už se dostanete přímo do administrace, kde nastavíte potřebné kategorie a obsah webu. Než se do toho pustíte naplno, je dobré prozkoumat různé tipy, jak stránky sestavit. Co je dobré na nich mít, co naopak radši skrýt. Hlavní je vědět, za jakým účelem je vytváříte, a tím se pak při sestavování řídit.

Výhody webových editorů?

web zdarma může mít řadu výhod. Pracujete pod svou doménou, takže web není schovaný ve změti internetové adresy. Minimalizují kódování a datové zdroje, což umožňuje jejich rychlé načtení. Dalším častým požadavkem je také responzivní vzhled webových stránek z toho důvodu, že si je uživatelé prohlížejí i z mobilních telefonů a tabletů. Pokud potřebujete další informace, projděte si webové stránky Brno. Najdete tam různé návody, časté otázky i podporu při tvoření webu.

 

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Chtěli byste zdarma využívat profesionální CRM software? Doporučujeme vyzkoušet český systém eWay-CRM Free.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový program Vema!

Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
Pořiďte si spolehlivý ekonomický software na míru vaší společnosti.
Zajímají vás aktuality a novinky ze světa financí a investic? Čtěte OVB Journal!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.