30 free spins od Mostbet je speciální bonus, který zvyšuje vaše šance na výhru.

Články v kategorii: Karty

Home » Karty

Blokace platební karty

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mít u sebe platební kartu je výborná věc, člověk nemusí mít u sebe hotovost, takže se nemusí bát. Navíc platba kartou je mnohem rychlejší, protože nebudete počítat drobné, než napočítáte danou částku, ale jen prostě přiložíte kartu a můžete jít. Ale co když se tato karta ztratí?
Ztratila se mi platební karta
Někdy se může stát, že jdete …

Virtuální kreditní karta – vaše finanční rezerva, která se vždy hodí

Představujeme Vám zcela nový produkt Credit Limit od společnosti Ferratum Bank! Jedná se o virtuální kreditní kartu, poskytující půjčky až do 25 000 Kč, z které je možno finance čerpat dle potřeby na svůj bankovní účet! Nová služba Credit Limit poskytuje uživatelům finanční rezervu, díky které máte peníze kdykoliv po ruce.
Credit Limit se podobá kombinaci produktu kontokorent a kreditní kartě. …

Kreditní karty

Kreditní karta je platební karta, která Vám umožňuje mít své finance neustále při sobě a volně s nimi disponovat. Je zakódovaná kódem pin, který je specifický pro každou kartu. Kreditní karty jsou už v dnešní době běžně používány a kdekdo by se bez nich už ani neobešel.
Kreditní karty mohou sloužit při nákupech v obchodech, při platbě malých částek, ale naopak …

Druhy platebních karet

karty

V dnešní době je plno způsobů, jak si uložit peníze. Nejčastějším bývá uložené na účet u námi zvolené banky. Ta nám pak vystaví platební kartu, z které pak čerpáme buď z bankomatů, nebo při bezhotovostní platbě. Platební karty jsou nezbytnou součástí dnešního světa a málokdo si bez ní dokáže svůj život představit.

Nejenže je po světě vystaveno miliony karet, ale také …

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.