Články v kategorii: Spoření

Home » Spoření

Myslete na zadní vrátka a střádejte finanční rezervu na několik měsíců dopředu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Téměř každý z nás má nějaké finanční závazky. Někdo platí hypotéku, překlenovací úvěr, jiný má spotřebitelské půjčky nebo nebankovní úvěry, díky nimž nakoupil např. vybavení bytu. Další kategorií jsou splátky leasingu, zálohy na elektřinu, plyn, nájemné, výdaje za telefon, internet a mnohé jiné. Měsíčně musíme chtě nechtě vydat mnoho tisíc korun, abychom pokryly výdaje za bydlení i …

Wüstenrot stavební spořitelna

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Historie Wüstenrot stavební spořitelny se píše již od roku 1921. Byla založená v německém městečku Wüstenrot. Za jejím založením stojí Spolek přátel se svým mottem „ Každé rodině střechu nad hlavou“.
I v České republice je jméno Wüstenrot úzce spojeno s počátky stavebního spoření. Zahájila svou činnost na českém bankovním trhu v roce 1993. Začala působit v …

Nákup v zahraničí může přinést velké úspory

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kdysi bylo zvykem, že u nás mnoho zboží nebylo, a když jste náhodou potřebovali něco, co u nás nebylo zvykem, tak jste si proto museli dojet do zahraničí. Avšak existuje mnoho lidí, kteří se ještě za hranice České republiky nepodívali, přitom i dnes někteří cestují jen, aby si nakoupili.
Proč chodí lidé nakupovat do zahraničí?
Není jich mnoho, …

Jak ušetřit na Vánoce

Vánoce a dovolená jsou dvě věci v roce, které z nás vysají spousty peněz. Naštěstí je dělí zhruba půl roku, a tak když se vzpamatujeme konečně z placení dovolené, přicházejí Vánoce a když se konečně dostaneme z Vánoc, můžeme opět šetřit na dovolenou.
Jak ušetřit na Vánoce?
Pokud rádi dáváte hodně dárků, pak je dobré, když je začnete kupovat o pár měsíců dříve. Nevydáte se …

Raiffeisen stavební spořitelna – prověřená banka, na kterou se lze spolehnout!

Stavební spoření je jedna z výhodných možností, jak si pořídit vlastní bydlení. Pokud se rozhodneme založit si stavební spoření, tak už nám jen zbývá zajít do spořitelny. Raiffesisen stavební spořitelna patří mezi spořitelny s dlouholetou tradicí na českém finančním trhu (již od roku 1993) a poskytuje bezpečnou formu spoření se státní podporou. Raiffeisen stavební spořitelna se kromě stavebního spoření specializuje …

ČMSS stavební spoření, stále jde o výhodné střádání peněz

Českomoravská stavební spořitelna nabízí jako jeden ze svých produktů stavební spoření. Často je pro nás jedinou možností, jak si pořídit vlastní bydlení. Jde o základní produkt Českomoravské stavební spořitelny a nabízí spoustu výhod.
Stavební spoření od ČMSS představuje jeden z nejbezpečnějších a nejvýhodnějších finančních produktů na trhu. Umožňuje výhodné zhodnocení úspor. Zároveň s uzavřením stavebního spoření od ČMSS získáte výhodné podmínky …

Buřinka – stavební spoření od České spořitelny a.s.

Česká spořitelna a.s. patří mezi jednu z nejsilnějších bank na českém finančním trhu. Svým klientům nabízí velmi široké spektrum finančních služeb. Jedním z nabízených finančních produktů je i stavební spoření Buřinka.
Stavební spoření patří často mezi jedinou možnost, jak si pořídit vlastní bydlení. Česká spořitelna se svým stavebním spořením Buřinka patří mezi jednu z pěti stavebních spořitelen v České republice.
Stavební spořitelna …

Úrokové sazby spořicích účtů v březnu 2014

Oficiální zpráva AirBank: I v dubnu Vám přinášíme čerstvé novinky ze světa spořicích účtů. Po zamrzlém pořadí v zimních měsících se v březnu čelo žebříčku obměnilo.
Protože na trhu stále není moc možností, jak bezpečně a zároveň výnosně investovat, snížilo mnoho bank úrokové sazby. S naším úrokem 1,3 % pro TOP3 garanci jsme si tak ze třetího místa polepšili na druhé.
Na poměrně setrvalý pokles sazeb budeme reagovat i my. Zatím ale jen snížením sazby pro zůstatek nad 1 milion Kč z 0,7 % na 0,5 %, která …

Co se stalo v únoru ve světě spořicích účtů

Za poslední měsíc se pořadí bank na první pohled nijak zvlášť nezměnilo. Na vrcholu je stále účet od Sberbank s úrokem 1,63 % pro vklady do 150 000 Kč. Druhé místo drží Equa bank s 1,4 % a třetí nejvýhodnější sazbu na trhu má s 1,3 % i nadále AirBank.

 
Při druhém pohledu ale najdete hned několik klesajících úrokových sazeb. U Oberbank klesla v únoru sazba z 1 % na 0,75 %. Začátkem března snížili sazbu i v UniCredit Bank (z 0,9 % na 0,7 %) a v Citibank (z 0,5 % na 0,3 %). ČSOB pak od 3. března …

Financování bydlení díky stavebnímu spoření pomůže vám i vašim dětem

Stavební spoření patří mezi jeden z nástrojů slušného zhodnocení finančních prostředků. Stavební spoření je také jednou z možností, jak si pořídit vlastní bydlení. Stavební spoření si můžeme sjednat u stavební spořitelny. Na českém trhu existuje pět stavebních spořitelen. Stavení spoření se skládá ze dvou fází.
Stavební spoření je typem spoření, které vzniklo za účelem umožnit široké české veřejnosti formou výhodných podmínek …

Stránky

Doporučujeme

Chcete bezúčelovou půjčku a můžete ručit nemovitostí? Zkuste zažádat na Pujckavexekuci.cz!

studium MBA - seznam škol v ČR

Využíváte i vy spolehlivý CRM systém eWay-CRM? Sledujte aktuality a novinky, jež vám přináší CRM blog tohoto skvělého programu.

Vedení účetnictví online může být snadné! Nevěříte? Vyzkoušejte cloudovou službu iDoklad.

Program Altus Vario je špičkový podnikový erp software vhodný k efektivnímu řízení veškeré firemní agendy.

Potřebujete jednoduché a přitom efektivní řešení pro zpracování mezd? Doporučujeme využívat mzdový systém Vema!

Bojíte se zažádat si o půjčku online? Nebankovní půjčky online bez registru a recenzemi od uživatelů.
Začněte podnikat i bez potřebných zkušeností.
peníze ihned
hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů
Doporučujeme využívat erp systém Money S4 pro snadné řízení a evidenci procesů ve vaší firmě!
Poradenská firma OVB Allfinanz poskytuje odborné služby v oblasti osobních financí. Využijte jejich služeb i vy!

Štítky

Peníze a My

www.penizeamy.cz je portál, který vás naučí, jak s penězi hospodařit, jak jich mít více a nemuset si na vše brát půjčky. Investice, spoření, důchod, kreditní karty, ale i ty půjčky jsou témata, o kterých píšeme.